HABER GÖNDER

 • DOLAR
  8,0836
  %0,16
 • EURO
  9,7279
  %0,47
 • ALTIN
  451,26
  %0,15
 • BIST
  1.409
  %2,24
Ahmet Yavuz‘dan, 23 Nisan Mesajını yayımladı

Ahmet Yavuz‘dan, 23 Nisan Mesajını yayımladı

AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.
23042015yavuzAK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, yayınladığı mesajında, milli egemenliğin tasdikinin, Cumhuriyetin ve demokrasinin sarsılmaz çatısı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 95. yılını idrak etmenin mutluluğunu ve kıvancını yaşadıklarını ifade etti.
AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Kudretini ve gücünü milletinden alan Türkiye Büyük Millet Meclisi; milli iradenin ve hukukun üstünlüğünü, hiçbir vesayet ve zorbalık kabul etmeden bugün olduğu gibi yarın da uygulamaya devam edecektir.
Sırtındaki her türlü kamburdan arınmış, önündeki tüm engelleri aşmış, bölgesinde ve dünyada çok daha güçlü ve örnek bir Yeni Türkiye için, milletin egemenliğinin hayat bulduğu yüce Meclisimiz, tarihimizde bir kez daha en mühim ve anlamlı günlerini yaşamaktadır. Milli iradenin vazgeçilmezi olan bu kutsal çatı altında çok daha demokratik ve vatandaşı ile her alanda bir bütün lider bir Türkiye için çalışmalarımız, yeni dönemde de olanca hızıyla devam edecektir.
Yeni Türkiye yolunda; yarınlarımız, geleceğimiz olan çocuklarımıza bırakacağımız en kıymetli eser, çok daha demokratik, kapsayıcı ve herkesin benim diyebileceği bir Anayasa ile huzurun, barışın, refahın tam anlamıyla egemen olduğu bir ülke olacaktır. Tüm Türkiye’nin, Yerköylü hemşerilerimin ve çocuklarımızın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu duygu ve düşüncelerle tebrik ediyorum. Bu anlamlı günün, çocuklarımız için barışın, sevginin ve kardeşliğin hüküm sürdüğü bir Türkiye’ye vesile olması dileğiyle hepsinin gözlerinden öpüyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE