AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Yavuz’dan Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Yavuz’dan Ramazan Bayramı Mesajı
18 Ağustos 2012 Cumartesi - 1830 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajını yayımladı

AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, ramazan bayramı mesajında “Bayramlar insan ilişkilerini güçlendirir, umutları yeşerdir.”dedi

Ramazan Bayramında, dargınlık ve kırgınlıkların unutulması gerektiğini kaydeden Ahmet Yavuz, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Yavuz,”Toplumsal yaşamda önemli yeri bulunan bayramlar kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların yeşerdiği özel günlerdir.

Ramazan bayramlarda dargınlık ve kırgınlıkların unutulması gerekir. Bayramlarda birlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe yönelik umutlarımızı her koşulda korumalıyız.

Ramazan Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, bayramlar gibi sayılı günlerle sınırlı tutmayarak yaşamın her evresinde ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız. Unutulmamalı ki; bayramları Bayram yapan onu yaşayan ve yaşatanlardır. Bayramın sadece milletimiz için değil, İslam alemi başta olmak üzere bütün dünyaya huzur ve barış getirmesini dilerim.”dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.