AKP İlçe Başkanlığına Ahmet Yavuz seçildi

AKP İlçe Başkanlığına Ahmet Yavuz seçildi
08 Aralık 2011 Perşembe - 3918 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

AK Parti Yerköy İlçe 4. Olağan Kongresi geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Kongreye AK Parti Yozgat Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’da katıldı.

AK Parti Yerköy İlçe Başkanlığı seçimi gerçekleşti. Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen 4’üncü olağan kongreye tek aday olarak katılan Ahmet Yavuz tüm delegelerin oyunu alarak ilçe başkanı seçildi.

Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen 4’üncü Olağan Kongreye, AK Parti Yozgat Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer ve Ertuğrul Soysal, Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu ve AK Partili belde belediye başkanları, Yozgat AK Parti İl ve İlçe yönetimi katıldı.

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın da katıldığı 4’üncü olağan kongrede, partinin ilçe başkanlığı ve yönetim kurulu üyelikleri için seçim yapıldı.

Kongrede Ahmet Yavuz, kullanılan oyların tamamını alarak AK Parti Yerköy İlçe Başkanı seçildi.

Yavuz, yaptığı teşekkür konuşmasında, önceki yönetimin görevini başarıyla yerine getirdiğini belirterek, yeni yönetim olarak devraldıkları bayrağı en iyi şekilde taşıyacaklarını ifade etti.

Haber: Yerköy Gazetesi

“AKP İlçe Başkanlığına Ahmet Yavuz seçildi” için 3 cevap

 1. Hüseyin Balaban dedi ki:

  Ahmet Abime hayırlı olsun diyorum. Siyasette temiz, dürüst insanların öne çıkması sevindirici bir gelişme. Allah’tan korkan kuldan utanan bir abimiz arkadaşımız. Allah yolunu açık eder inşallah.

 2. CoskuN dedi ki:

  Ahmet abim Sana Yurekten basarilar.
  Coskun anez
  Hollanda

 3. Leo dedi ki:

  Yerköyde ilçe başkanı olabilecek bilgi ve birikime sahip vizyonu olan bulunduğu yerin sorumluluğunu bilen hakkını verebilecek yeni projeler geliştirebilecek farklı bakış açısına sahip herkesimin görüşlerine saygı duyabilecek bir insan umarım destek olunur köstek değil …..Doğru tercih Hayırlı olsun diyorum….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.