-Başer’den Kaymakam Şengök’e Hayırlı Olsun Ziyareti

-Başer’den Kaymakam Şengök’e Hayırlı Olsun Ziyareti
10 Eylül 2013 Salı - 1628 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
12

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, ilçe kaymakamlığı görevine yeni atanan Nevzat Şengök’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Osmaniy’nin Düziçi Kaymakamlığı görevinden, Yerköy İlçe Kaymakamlığı’na atanan Nevzat Şengök’ü makamında ziyaret AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, “Yerköy eski kaymakamı Gale beyin, Balıkesir’in Altıeylül ilçe kaymakamlığına ataması gerçekleşenin ardından Yerköy ilçe kaymakamı görevine atanan Nevzat Şengök hayırlı olsun dileklerimizi iletmek için ziyaret etmiş bulunmaktayız. 6 yıl gibi bir süre Osmaniy’nin Düziçi Kaymakamlığı görevindi yürüten kaymakamımız inanıyorum ki Yerköy ilçemizde de aynı üstün başarıyı göstereceğinden eminim. ve düşünce ile yeni kaymakamımıza yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

Şengök ise, Milletvekili Başer ve beraberinde Başkanı Ağaoğlu, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Yavuz’un yanı sıra il ve ilçe teşkilat yöneticilerine teşekkür ederek şunları söyledi: “Bu güzel Yerköy ilçemize hizmet etmek için geldik. İnanıyorum ki birlik ve beraberlik içinde kenetlenerek, hep birlikte buradaki vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olacağız. İnşallah bu şirin ilçemizi hep birlikte daha güzel yerlere getiririz” şeklinde konuştu.

Şengök, ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başer ve beraberindekilere teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.