Başer’in, AK Parti’nin 12. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Mesajı

Başer’in, AK Parti’nin 12. Kuruluş Yıldönümü Kutlama Mesajı
15 Ağustos 2013 Perşembe - 1127 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
12

Yozgat Milletvekili Av.Yusuf BAŞER, ’nin 12. kuruluş yıldönümü ile ilgili açıklama yaptı.

AK Parti Yozgat Milletvekili Anayasa Komisyonu Üyesi Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, “Başbakanımız ve Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. Milletin geçen 12 yıl içinde huzur, güven ve istikrarın yanında olduğunu ve partinin hak ettiği yere getirdi ”dedi

iradenin tek belirleyici güç olduğunu , Türk milletinin devletiyle ülkesiyle bölünmez bütün olduğunu savunan, insan merkezli siyaset yapma ilkesine sahip Adalet Ve Kalkınma Partisi 12 yıl önce 14 Ağustos 2001 yılında kurulduğunu ifade Başer, “Bugün Türkiye’nin siyasi tarihinde gittikçe artan oy oranı ile üst üste 3 dönem iktidarda olma muvaffakiyetini gösteren partimiz yolda çok zorlu mücadelelerden geçmiştir ama yılmamıştır. Çünkü AK Partili olmak büyük Türkiye sevdalısı olmaktır ve uğurda korkusuzca, aşkla, gururla, imanla ve hiç yılmadan çalışmaktır.

AK Parti her halkının yanında olmuş, hizmeti halkının ayağına getirmiştir. Bunun neticesinde yüce milletimiz geçen 12 yıl içinde huzur, güven ve istikrarın yanında olmuş, partimizi hak ettiği yere getirmiştir. Bunun için harcanan tüm bu çabaların yanında başta Sayın Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AK kadrolar ülkemizi ileriye götürme adına milletimizle omuz omuza ederek 2023 hedeflerine inanç ve azimle yürüyecektir.

2023 hedefi ile Cumhuriyetimizi 100.yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisi yapmak için, 2053 hedefi ile İstanbul’un fethinin 600.yıldönümünde ’in ruhunu neslimize anlatmak ve yaşatmak için, 2071 hedefi Anadolu’nun fethinin 1000.yıldönümünde özümüzden, geçmişimizden kopmadan geleceğe emin adımlarla yürümek için yol haritamızı çizdik. İnşallah hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz.

Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyor, bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 12. kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyor, bizlere bu desteği veren saygıdeğer halkımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.