Başkan Ağaoğlu’ndan öğretmenlere arabaşı yemeği

Başkan Ağaoğlu’ndan öğretmenlere arabaşı yemeği
26 Ocak 2013 Cumartesi - 2148 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Yerköy Namık Kemal İlköğretim okulu öğretmenleri ile arabaşı yemeğinde bir araya geldi

Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu tarafından organize edilen arabaşı yemeğinin ilk davetlileri Yerköy Namık Kemal İlköğretim Okulu öğretmenleri oldu.

Yerköy Belediye Düğün Salonunda düzenlenen arabaşı yemeğine Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Haleplioğlu, belediye meclis üyeleri ve Namık Kemal İlköğretim okulu öğretmenleri katıldı.

Başkan Ağaoğlu, yemek sonrası yaptığı açıklamasında Yozgat’ın yöresel damak tadı olan arabaşı yemeğinde öğretmenlerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ağaoğlu, “İlk öncelikle, Namık Kemal İlköğretim okulu öğretmenlerimiz ile bir arada olmaktan mutluluk duymaktayım. Aslında yapmış olduğumuz arabaşı yemeğini bahane ederek öğretmen kardeşlerimizle birlikte olmak ve onların sıkıntı ve sorunlarını dinlemek istedik.

Malumunuz ilçemizde, yeraltı ve yer üstü çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmaları sizlere birazda olsa anlatmak isterim. İlçemizde halen devam etmekte olan yeraltı çalışmasının yüzde 90’ı bitmiş durumdadır. Yeraltı çalışmaların bitmesi ile birlikte yer üstü yani kaldırım ve yollarımız için gerekli çalışmalar başlatılacaktır.

Çalışmaların bitimi ile ilçemiz hak ettiği yeri alacaktır. Buradan şunları ifade etmek istiyorum. Ben ve ekibim kolay yolu değil, zor yolu tercih ettik bu yüzdendir ki ilçemiz yazın tozdan, kışın ise çamurdan kurtulacaktır. İnanıyorum ki iş bitiminde, Yerköy, modern görünümü ile herkesi kendini hayran bırakacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle bu akşamda arabaşı yemeği davetimizi red etmeyerek gelen tüm öğretmenlerimizle birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduk. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Gerçekleşen arabaşı yemeği sonrasında, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, diğer kurum ve okulları da belli aralıklarla arabaşı yemeğine davet edeceğini belirti.

“Başkan Ağaoğlu’ndan öğretmenlere arabaşı yemeği” için bir cevap

  1. H.Ahmet Sarıaslan dedi ki:

    Sayın m.ağaoğlu
    size zahmet yerköy de yaşayan engelli kardeşlerimizide hatırla saygılarımla. YERKÖY Eng.der.bşk 05443330980

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.