Başkanlardan kan bağışına destek

Başkanlardan kan bağışına destek
14 Şubat 2018 Çarşamba - 964 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Köseli Belde Belediye ve Çiçekdağı Belediye başkanlarından Afrin’de gerçekleştirilen ’Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak amacıyla Türk Kızılayı aracılığıyla kan bağışında bulundular.

Köseli Belediye Başkanı Bekir Yılmaz, Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütleri DEAŞ, PKK, PYD-YPG’nin temizlenmesi için başlatılan ve kararlılıkla devam edilen Zeytin Dalı Harekatı destek olmak için Türk Kızılayı’na kan bağışında bulunduklarını söyledi.

Yozgat Yerköy ilçesinden kurulan Kızılay kan bağış aracında kan verdiklerini belirten Başkan Yılmaz, “Şunu biliyoruz ki barışta da terörle mücadelede de başka zamanlarda da kana ihtiyaç oluyor. Kızılay’a fırsat buldukça her zaman kan vermek gerekiyor. Bu hem Kızılay’ı güçlü kılar, hemde ülkemizi güçlü kılar. Türkiye terörle mücadelede en samimi bir şekilde mücadele eden ülkelerin başında geliyor. Yurt içerisinde ve yurt dışında terörle mücadele ediyoruz. Şuanda da yurt dışında Afrin’de milletimizin duasıyla, devletimizin desteği ile kahraman Mehmetçiğimiz bu mücadeleyi yürütüyor. Tek amacımız sınırlarımızın ve ülkemizin güvenliğini sağlamak inşallah’da bu sağlanacak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.