ÇEDAŞ’tan Yerköy’e aydınlatma çalışması

ÇEDAŞ’tan Yerköy’e aydınlatma çalışması
19 Temmuz 2017 Çarşamba - 1100 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
12

Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ), ilçemizde, 400 adet sokak aydınlatma direğinin armatürleri değiştirilirken, farklı direklerde ise bakım onarım ve yenileme çalışması yaptı.

Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (ÇEDAŞ) Yerköy İşletme Şefi Koray Çelik, Yerköy ilçemizde bulunan 4 mahallede bulunan aydınlatama direklerinin armatürlerinin değiştirilip, lamba olmayan direklere lambası takıldığını söyledi.

Sokak lambası takmanın yanı sıra ilçenin farklı noktalarında bulunan elektrik direklerinde bakım ve onarım yapıldığını söyleyen Yerköy İşletme Şefi Koray Çelik, “Çamlıbel Elektrik Dağıtım Anonim Şirketimiz tarafından ilçemizde bulunan Ayanoğlu mahallesi, Kırşehir Caddesi, Hastane caddesi, Erzurum mahallesi, caddesi, Gültepe mahallesinde Çamlıbel Elektrik Dağıtım AŞ tarafından Yerköy ilçemize aydınlatma çalışmaları yapıldı. Yapılan çalışmalarda 400 aydınlatma direği takılırken, farklı noktalarda bulunan aydınlatma direklerinde bakım onarım çalışması yapıldı. Yapılan çalışmalar ilerleyen zamanlarda artacaktır. Şuana kadar yapılan çalışmaların yanı sıra ilçede ve köylerde bulunan tüm lambalar ve elektrik direkleri bakım ve onarımdan geçecektir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.