CHP İlçe Başkanı Sancak Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajını yayınladı

CHP İlçe Başkanı Sancak Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajını yayınladı
31 Ağustos 2013 Cumartesi - 1291 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yerköy Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sancak Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Mesajında Günden güne Atatürk e saldırmanın moda olduğu Atatürk ismini her yerden silinmeye çalışıldığı ve silmeye  çalışan zavallıların  çoğaldığı bir dönemden geçiyoruz. 

CHP İlçe Başkanı Sancak Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajını yayınladı.

Yerköy Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sancak Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Mesajında Günden güne Atatürk e saldırmanın moda olduğu Atatürk ismini her yerden silinmeye çalışıldığı ve silmeye  çalışan zavallıların  çoğaldığı bir dönemden geçiyoruz. Bu ülke çok vatan hainleri gördü şimdide vatan hainleri artıkları görüyor. Ne olursa olsun Atatürk sevgisi ve bilinci silinmeyecektir. Atatürk’ün emaneti cumhuriyet değerlerini savunacak koruyacak yurttaşlar vardır.

Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı. Binlerce şehit ve gazi vererek, emperyalizme karşı Ulusal Bağımsızlık Mücadelemizi taçlandırdığımız gün.

Bugün şehitlerimizi anma günü, bugün bağımsızlığımızı nasıl kazandığımızı yeniden hatırlama günü, bugün Ulu Önder’in Türkiye için yaptıklarından dolayı vicdan borcumuzu ödeme günü, bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı!

Büyük Önder Mustafa Kemal’in komutasındaki Türk Ordusu’nun; insanüstü bir güçle, yurt ve bağımsızlık aşkıyla bizi köle yapmak isteyen emperyalist ülkelerinin ordularını bozguna uğrattığı, Başkomutanlık Meydan Savaşı’nın 88. Yıl dönümü.

30 Ağustos Zafer Bayramı tam bağımsızlıktır, toprak bütünlüğüdür, birliktir, kardeşliktir.

Günümüz koşullarında da herkes çok iyi bilmelidir ki Türkiye Cumhuriyeti bağımsızlığını, özgürlüğünü dil, din, ırk ve inanç farklılığı yapmadan omuz omuza vererek kazandı. Sevr’i bu anlayışla parçalayıp tarihin çöplüğüne attı. Ve aynı inançla kimseye taviz vermeden Lozan Barış Antlaşması’nı imzaladı.

Bu inanç ve kararlılıkla Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını minnetle ve şükranla anıyor ayrıca şehitlerimize rahmet diliyoruz. Tarihin her döneminde canı ve kanı pahasına eşi görülmemiş kahramanlık destanları yazan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin gününü ve Zafer Bayramını onurla, gururla, coşkuyla kutluyor,  saygılar, sevgiler sunuyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.