Çiçekdağı’nda Zümre Başkanları Toplantısı

Çiçekdağı’nda Zümre Başkanları Toplantısı
17 Eylül 2013 Salı - 1511 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce “Zümre Başkanlar Kurulu” toplantısı yaptı.

Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı merkez, kasaba ve köylerdeki tüm okullarda görev yapan zümre başkanı öğretmenlerin katılımı ile Halk Eğitim Merkezi Salonunda “Zümre Başkanlar kurulu” toplantısı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, toplantıda yaptığı konuşmada“Çiçekdağı ilçesindeki tüm okullarımızda kadrolu ve ücretli 190 civarında öğretmenimiz görev yapmakta. İlçemizin eğitim ve öğretimine olumlu katkılar sunabilmek için sizlerin görüşlerinizin bizim için çok önemli. Bu gün zümre başkanlarının başkanlığında toplantı yapacaksınız, bu toplantıyı yaparken kendi aranızda tartışın, programdaki güçlükleri birlikte değerlendirin, zümre öğretmenleri olarak birbirinizden faydalanın, bu işin mutfağındaki olanlar sizlersiniz, yapacağınız işleri planlayarak uygulayın.

Zümre yaparken kesinlikle yasak savmak niyetiyle yapmayalım, yaptığınız işten onu okuyanlar, inceleyenler istifade etsinler, ben tüm zümre tutanaklarını, tek tek inceleyeceğim ve bir rapor hazırlayacağım, ilçe müdürleri düzeyindeki toplantılarda bunları değerlendireceğim, Çiçekdağı ilçemizde eğitime çok önem vermemiz lazım, ilçemizin eğitimden başka bir seçeneği yok, sizden de gayretlerinizi bekliyorum” dedi.

Koordinatör Okul olarak belirlenen Osman Şevki İlkokulu, İMKB Atatürk Ortaokulu, Çiçekdağı Anadolu Lisesi, Şehit Öğretmen Bayram Tekin Lisesi ile Çiçekdağı Merkezi Eğitim Merkezinde zümre başkanlarının başkanlığında toplantılar yapılmak üzere toplantı sonra erdi.

Çiçekdağı Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşen zümre başkanlar kurulu toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Zümre başkanları, Okul aile Birliği Başkanları ve Okul Öğrenci Meclis Üyeleri katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.