HABER GÖNDER

 • DOLAR
  8,0988
  %0,35
 • EURO
  9,7195
  %0,38
 • ALTIN
  452,10
  %0,34
 • BIST
  1.409
  %2,24
Durmaz, Çiçekdağı Ziraat Odası Başkanı oldu

Durmaz, Çiçekdağı Ziraat Odası Başkanı oldu

Çiçekdağı Ziraat Odası Başkanlığının, başkanlık seçimi iki liste halinde Çiçekdağı Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleşti.
1702015durmazBülent Durmaz ve Mustafa Kurt’un yarıştığı Çiçekdağı Ziraat Odası Başkanlığı seçiminde 27 oy Kurt, Durmaz ise 30 delegenin oyunu aldı.
Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile divan teşekkül edilerek gelir ve gider hesaplamaları üyelere okunarak kapalı bir şekilde oy kullanma işlemine başlandı.
Üyelerin oy kullanmasını ardında sandık açılıp oy sayımına geçildi. Ziraat Odası seçim listesinde kayıtlı 57 üyenin 57’si katılım gösterdi.
Kullanılan 57 oyun 30’unu Durmaz, 27 sini Mustafa Kurt aldı, 30 delegenin 30 oyunu alan Durmaz, ziraat oda başkanlığına seçildi.
Seçim sonrası başkan Durmaz şu açıklamada bulundu; “Çiçekdağı ziraat odasına kayıtlı tüm delege ve çiftçilerimize teşekkür eder. Bu göreve beni layık gördükleri için şükranlarımı sunarım. Çiftçilerimiz için daha gayretli çalışacağımı ve çiftçilerimizin sorunlarını dile getirerek çözüme kavuşturacağım.Ben ve ekibim bu güvene layık olamaya çalışacağız. Bu seçimde kazanan çiftçilerimiz olmuştur. Buradan herkese teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE