HABER GÖNDER

 • DOLAR
  $1.254,9000
  ( ₺0,95 )
 • EURO
  $0,2837
  %1,40
 • ALTIN
  $36.900,0000
  %0,22
 • BIST
  90,7630
  ( ₺0,06 )
Esatbeyoğlu, “Kutlu Doğum Haftası” Mesajı

Esatbeyoğlu, “Kutlu Doğum Haftası” Mesajı

Ticaret Borsası Başkan Derviş Esatbeyoğlu, “Kutlu Doğum Haftası” nedeni ile bir mesaj yayımladı.
260702013esatEsatbeyoğlu, her yıl büyük coşkuyla kutlanan “Kutlu Doğum Haftasını” bu yılda idrak etmenin sevincinin yaşadığını söyledi.
Esatbeyoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yüce Allah’ın insanlığa gönderdiği en son rahmet elçisi Hz. Muhammed’i (SAV) anlamak ve onun ortaya koyduğu örnek ahlakı özümsemek çok önemlidir. Kutlu Doğum Haftası’nın, Hz. Peygamberin (SAV) insanlığa sunduğu değerleri anlayıp, onun yüce ahlakıyla hayatı güzelleştirme ve tazeleme mevsimidir.
Bu hafta içinde Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerini kutlarken, onun örnek şahsiyetini ve güzel ahlakını tanımaya olan ihtiyacımız açıktır. Bu sebeple yüce Peygamberimizi anlamaya ve anlatmaya, onun sevgisi etrafında birleşmeye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymaktayız.
Bu duygu ve düşüncelerle, bütün İslam aleminin, ümmet olma bilincini tüm kalbinden hissetmesi duasına canı gönülden amin diyerek, tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin bu mübarek haftasını kutlar; bu kutlu haftanın mutluluğa, hayra ve barışa vesile olmasını temenni ederim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE