HABER GÖNDER

 • DOLAR
  8,1578
  %0,10
 • EURO
  9,7189
  %0,02
 • ALTIN
  453,23
  %-0,18
 • BIST
  1.377
  %0,05
Halit Arslan’ın Okul turları devam ediyor

Halit Arslan’ın Okul turları devam ediyor

Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, Acı Köyü ve Boğazevci Kasabasında bulunan okulları ziyaret etti. Geçekleşen ziyaretlerde Arslan, okullara “Kitap Okuma Setteleri hediye etti
Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, İlçede eğitim öğretim gören öğrencilere kitap okumayı sevdirmek, kitap okumayı teşvik etmek amacıyla İlçemiz Taşıma Merkezi Okullarından Acı ve Boğazevci İlkokul ve Ortaokullarını ziyaret etti.
Arslan bu iki okullarda öğretmenler ile kısa bir toplantı yaparak “ Milli Eğitim Müdürü olarak sık sık okul ziyaretleri yaptığını, siz değerli öğretmenlerimizin istekleri olup olmadığını sorduğunu, öğretmenlerimizin eğitim öğretimin kalitesini artırmak için İlçe Milli Eğitimden istedikleri her hususu değerlendirdiklerini belirtti ve 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında Acı ile Boğazevci İlkokul ve Ortaokullarından birinin ilkokul diğerinin ise ortaokul olarak ayrıştıracaklarını, bununla ilgili çalışmaların yapıldığını, bu iki yerleşim yerindeki öğrenci sayıları da baz alınarak ayrışmayı gerçekleştireceklerini” dedi.
Okul yöneticileri ve öğretmenleri Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan’a ziyaret ve kitap seti hediyesinden dolayı teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE