Kadın doğum doktoru göreve başladı

Kadın doğum doktoru göreve başladı
05 Nisan 2017 Çarşamba - 3094 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yerköy Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Abdurrahman Alp Tokalıoğlu hasta kabulüne başladı.

Yerköy Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ümit Öztürk yaptığı açıklamada; “Yerköy devlet hastanesi olarak en modern en kaliteli sağlık hizmetini hemşerilerimize sunma çabasındayız. Halkımıza hizmet çabasında bize yardımcı olan doktor arkadaşlarımız arasına, Kadın Hastalıklar ve Doğum Uzmanımız Op. Dr. Abdurrahman Alp Tokalıoğlu görev yapmaya başlamıştır. Diğer branşlar da olduğu gibi artık Kadın Doğum ve Hastalıkları branşında da hastanemizde en ileri tetkik ve tedavi seçenekleri ile halkımızın hizmetindedir. Ayrıca en kısa sürede hastanemize atanan Genel Cerrahi uzmanımız da hizmet vermeye başlayacaktır” dedi.

“Kadın doğum doktoru göreve başladı” için bir cevap

  1. Belkız Çelik dedi ki:

    Ben bu Doktordan şikayetçiyim!!! Kimseye de tavsiye etmem.. Ben yurt dışından izne gelmiştim Yerköy’e haftalık hamileydim ve bir sabah sancım çok olduğu için Yerköy Devlet hastahanesine gittim ve bu şahıs Doktor demek istemiyorum bana ismimi, şikayetimi sormadan direk Ultrason ile baktı ve bana düşük tehlikeniz var bi kaç güne düşük yaparsınız kanamanızda başlar diye direk büyük bir soğuk kanlılıkla böyle söyleyip ilaç yazıp yolladı… Tabi ben çok şükür onun verdiği ilaçları kullanmadım ve söylediklerine de inanmadım hemen Yozgata hastahaneye gittim ordaki Doktor böyle bişey olmadığını herşeyin yolunda olduğunu sancım içinde iğne yaptı ve rahatladım…. Yeekoy’deki bu adama nasıl güvenip canlarını emanet ediyorlar üzülüyorum gercekten.. O oturduğu koltuğun hakkını versin boş yere oturmasın!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.