Kale Grubundan sünnet ve iftar programı düzenlendi

Kale Grubundan sünnet ve iftar programı düzenlendi
14 Haziran 2017 Çarşamba - 694 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
12

Kale Seramik Çanakkale Kalebodur Seramik A.Ş. Seramik Fabrikalarının kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde iftar programı ve sünnet şöleni düzenlendi.

Kale Grubu Başkanı H. Zeynep Bodur Okyay, Kale Grubu Kurucusu ve Onursal Başkanı Dr. Hacı İbrahim Bodur anısına iftar ve sünnet şöleni düzenlediklerini söyledi.

6.sünnet şölenini düzenledikleri ve şölenin ramazan ayına denk gelmesi nedeni ile de iftar programı düzenlediklerini söyleyen Zeynep Bodur Okyay, “Bu yıl Yerköy ilçemizde altıncısını düzenlemiş olduğumuz sünnet şöleni geçen yıl olduğu bu yılda ramazan ayına denk gelmesi ile bizlerde hem sünnet şöleni hem de iftar programı düzenlemek istedik. Bilindiği üzere babam 23 Mayıs 2016 yılında hakkın rahmetine kavuştu. Babam Dr. İbrahim Bodur, 65 yıl dur durak bilmeden bu ülke için çalışmış, olmanın karşılığını, vefatının ardından Anadolu’nun dört bir yanından yükselen dualarla aldı. Dua ve ayrıca programımıza teşrif tüm katılımcılara teşekkür ederim” dedi.

Törene katılan Valisi Kemal Yurtnaç da iftar programı dolayısı ile Kale Seramik Çanakkale Kalebodur Seramik A.Ş. teşekkür etti.

Özel Organize Sanayi Bölgesinde Kaleseramik ve Kalekim Fabrika Tesislerinde düzenlenen sünnet şöleni ve iftar programına Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök, Yerköy Belediye Başkanı Ağaoğlu, Kale Grup Başkanı H.Zeynep Bodur Okyay, Yozgat İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Selçuk Yıldırım, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile çok sayıda ilçe sakini katıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.