Kırşehir Milletvekilleri Çiçekdağı’nda iftar yemeğine katıldı

Kırşehir Milletvekilleri Çiçekdağı’nda iftar yemeğine katıldı
01 Ağustos 2013 Perşembe - 1923 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

AK Parti Kırşehir Milletvekillerin Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Arslan, AK Parti Çiçekdağı ilçe teşkilatı’nın düzenlediği iftar programına katıldı.

Kirlioğlu aile çay bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine, AK Parti Kırşehir Milletvekillerin Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Arslan, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Salih Çetinkaya,  AK Parti İlçe Başkanı Hasan Hakanoğlu, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Yerköy AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, il ve ilçe teşkilatlarının yanı sıra sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Çiçekdağı ilçe teşkilatı olarak her yıl geleneksel hale getirdikleri iftar yemeğinde buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden İlçe Başkanı Hakanoğlu, ilçe teşkilatı ve il teşkilatların tam kadro katılmasının sevindirici olduğunu belirtti.

Ramazan ayının birlik beraberliğin perçinleştiğini, mübarek bir ay olduğunu söyleyen Hakanoğlu, yemekte, on bir ayın sultanı Ramazan ayında böyle bir iftar yemeğinde bir arada olmaktan ötürü mutlu olduğunu ifade etti.

Düzenlenen iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada, mübarek günlerde yardımlaşmanın, birleşmenin, kardeşliğin hazzının doya doya yaşandığını ifade eden AK Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan ise “Çiçekdağılı hemşerilerimizin iftar yemeğine yoğun katılım göstermesi bizleri ayrıca sevindirmiştir. Ramazan ayı bilindiği gibi rahmet ve bereket aydır. Çiçekdağı ilçe teşkilatımız ramazanda yardımlaşmayı, birleşmeyi ve kardeşliği bir kez daha ispatlandı.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.