HABER GÖNDER

Maaşını Alamayan İnşaat İşçisi İkinci Kez Çatıya Çıktı

Maaşını Alamayan İnşaat İşçisi İkinci Kez Çatıya Çıktı

Yerköy ilçesinde yapımı devam eden yeni hükümet konağı inşaatında çalışan ve uzun zamandır maaş alamadığını öne süren 47 yaşındaki Macit Demiröz inşaatın çatısına çıkıp üzerine benzin dökerek intihar etmek istedi.
04062014intiharİnşaat işçisi olarak çalışan Macit Demiröz, uzun zamandır maaşının ödenmediğini ileri sürerek, inşaat yetkilileriyle görüştü.
Maaşının ödenmesini isteyen Macit Demiröz, saat 15:00 sıralarında yeni hükümet konağı inşaatının çatısına çıkarak, intihar girişiminde bulundu. Bunun üzerine polis ve itfaiye ekiplerine bilgi verildi.
İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’nde görevli polis ekipleri, Macit Demiröz ile konuşarak, çatıdan inmesi için ikna etmeye çalıştılar.
Yeni yapılan Hükümet Binasının metraj işini yaptığını söyleyen Macit Demiröz, Fahri Koç isimli şirket sahibinden 12 bin TL alacağı olduğunu ve ciddi anlamda sıkıntılar yaşadığını ileri sürerek mağduriyetimin giderilmesini istedi.
Demiröz, “Çalışıyoruz karşılığını alamıyoruz. Ödenmeyen ve günü geçmiş meblağlar yüzünden artık iş yapamaz ihtiyaçlarımızı karşılayamaz hale geldik.” dedi.
Uzun uğraşlar sonrası ikna edilen Demiröz, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE