HABER GÖNDER

Milletvekili Başer, Yerköy’de esnafların dertlerini dinledi

Milletvekili Başer, Yerköy’de esnafların dertlerini dinledi

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ve beraberindeki heyet Yerköy’de esnaf ziyaret ederek dertlerini dinledi.
06032014baser2AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, AK Parti ilçe teşkilatı ile Yerköy’de faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek dertlerini dinledi.
Ziyaretler sırasında, esnaflarımızın sıkıntılarını dertlerini dinlediklerini ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Milletvekili Başer, “Yerköylü Esnaflarımızın Sıkıntılarını ve dertlerini dinledik. Bu sıkıntıların çözümü noktasında çalışmaları en kısa zamanda başlatacağız. Yerköy ilçemiz, son 4 yıl içerisinde büyük yatırımlara imza atmıştır. Bunları kısaca sıralarsak gerek eğitim, gerek hızlı tren, gerekse belediye çalışmaları olsun büyük yatırımlara imza atmış bulunmaktayız. Yerköy’de şuan halen devam etmekte olsan belediye çalışmalarının yakın takipçisiyiz. Umuyorum ki, bu çalışmalar bittiği zaman ilçemiz örnek bir ilçe olacaktır.
İnanıyorum ki 30 mart yerel seçimlerinde Yerköy’lü hemşerilerimiz ilçeye yapılacak yatırımların devamı için AK Partiye oy vereceklerdir. Bizlerde 30 mart seçimleri sonrası Yerköy’de hizmetlimizi devam ettireceğiz” dedi.
Başer’e ziyaretlerde, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz ve AK Parti ilçe teşkilatı eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE