Milletvekili Başer’den esnaf ve resmi daireleri ziyaret etti

Milletvekili Başer’den esnaf ve resmi daireleri ziyaret etti
24 Mart 2017 Cuma - 444 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
12

AK Parti Milletvekili Yusuf Başer, ilçesinde esnaf ve resmi daireleri ziyaretinde bulunarak 16 Nisan’da yapılacak referandum hakkında bilgi verdi.

Esnaf ve resmi daireleri ziyaret öncesi Kaymakam Nevzat Şengök’ü makamında ziyaret ilçeye yapılan yatırımlar hakkında çeşitli bilgiler aldı.

Ziyaret sonrası resmi daireleri gezen Milletvekili Başer, 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasında milletin “” kararıyla güçlü ve muktedir Türkiye’nin kapılarının açılacağını söyledi.

Referandumun öneminin iyi kavranılması gerektiğini ifade eden Milletvekili Başer, şunları kaydetti:

“Anayasa değişiklikleri toplumsal uzlaşma metinlerindendir. Anayasa değişiklik teklifimiz yüce meclisten geçmiş olmasına rağmen son sözü referandum da yüce Türk milletimiz söyleyecektir. Anayasa değişikliğiyle Türkiye’nin kapıları açılacaktır. Dünyaya hükmetmiş köklü tarihin mirasçısı olan Türkiye sadece 780 bin kilometrelik sınırlardan ibaret değildir. Türkiye’nin istikrarı mazlum milletler, gönül coğrafyamız, İslam dünyası ve adalete susamış tüm insanlık için çok önemlidir” dedi.

Ülkenin koalisyon dönemlerinde siyasi istikrarsızlığın bedelini ekonomik kayıplarla çok ağır ödediğini anımsatan Başer,”Yapacağımız anayasa değişikliğiyle Türkiye’nin istikrarsızlığına ve koalisyonlar dönemine nokta koyuyoruz. Bu durumu referandum da neden evet denmesi gerektiğini vatandaşlarımıza anlatmak için bizler Yozgat Milletvekili olarak ilçe ilçe köy köy gezerek tek tek hemşerilerimize anlatıyoruz. İnşallah 16 Nisan’da yüce Türk milletimiz evet diyerek bir kez daha gücünü gösterecektir.”dedi.

Milletvekili Başer’e ziyaretinde AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, Belediye Başkan Yardımcısı Coşkun, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Yavuz, Gençli Kolları Başkanı Mustafa Kılıç ve parti yönetimi de eşlik etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.