Öğrenciler, Öğretmenlerini Son Yolculuğuna Uğurladı

Öğrenciler, Öğretmenlerini Son Yolculuğuna Uğurladı
03 Nisan 2013 Çarşamba - 2574 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yerköy ilçemizde, kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden, Yerköy Şehit Erhan Ar Ticaret Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Murat Süzgeç (44), öğrencilerinin gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

1969 Hatay Reyhanlı doğumlu olan ve uzun yıllardır Yerköy’de öğretmenlik yapan Murat Süzgeç çok sevdiği öğrencileri ve öğretmen arkadaşları tarafından Yerköy Molla Hüsrev Caminde düzenlenen törende gözyaşlarına içersinde son yolculuğuna uğurlandı.

1 çocuk babası olan Süzgeç’e görev yaptığı Şehit Erhan Ar Ticaret Meslek Lisesi tarafından düzenlenen törende eşi Ayşen Süzgeç ve kızı Sezen Süzgeç, öğretmenin arkadaşlarının kolunda güçlükle ayakta dururken, eşinin ağıtları herkesi duygulandırdı.

Şehit Erhan Ar Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Aydın Bora tarafından, Süzgeç’in öz geçmişi okunurken öğretmenler, öğrenciler ve katılımcılar gözyaşlarını tutamazken, bazı öğrenciler ise baygınlık geçirdi.

Süzgeç’in cenazesi, Yerköy Molla Hüsrev Caminde kılınan, cenaze namazından sonra defin için İstanbul Karacaahmet mezarlığına götürüldü.

“Öğrenciler, Öğretmenlerini Son Yolculuğuna Uğurladı” için bir cevap

  1. rasim yılmaZ dedi ki:

    nur içinde yat hocam Allah seni sevdiği kullarından eylesin inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.