Öğrencilerden veda partisi

Öğrencilerden veda partisi
07 Haziran 2012 Perşembe - 1932 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Köseli İlköğretim Okulu 8’inci sınıf öğrencileri tarafından veda partisi düzenlendi

Köseli İlköğretim Okullu öğrencileri tarafından tertiplenen veda partisinde öğrenciler gönüllerince eğlendiler.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması sonrası, Köseli İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Çakır, “Biz öğretmenler, toplumların gelişmesine etki eden faktörlerin, en etkilisiyiz. Bunun bilincinde olarak birlikte çalıştığımız süre içinde, sizleri; en iyiyi, en doğruyu ve en güzelini vermeye çalıştık.

Her insanın, bir değer olduğu inancı içinde öğrencilerin yeteneklerini ortaya çıkarıp, geliştirmeye gayret ettik. Çünkü bireylerin gizli kalan yetenekleri toplum için ziyan ve israftır. Esas olan bireyin kabiliyetine göre yön verip, üretkenliğini sağlamaktır.

Bu vesile ile okulumuzdan bu yıl mezun olan 8. inci sınıf öğrencilerimiz eğitim ve öğretim hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

Köseli İlköğretim Okulunda gerçekleşen ve 8. sınıf öğrencileri tarafından organize edilen veda partisine Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Arslan, Çiçekdağı Milli Eğitim Şube Müdürleri,  Köseli Belediye Başkanı Mehmet Sağlam, daire amirleri ve velilerin katıldığı veda partisinde öğrenciler tarafından hazırlanan tiyatro, şiir dinletisi ve yöresel oyunlar beğeniyle izlendi.

Katılımcılar tarafından beğeniyle izlenen veda partisinde, öğrencilerin duygulu anlar yaşadığı gözlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.