Sadir Durmaz’dan hayırlı olsun ziyareti

Sadir Durmaz’dan hayırlı olsun ziyareti
05 Haziran 2013 Çarşamba - 1899 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz, Yerköy Ticaret ve Sanayi odası başkanı seçilen Bülent Durmaz’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette, Yerköy Ticaret ve Sanayi odası başkanı seçilen Bülent Durmaz’a ve ekibine yeni görevinde başarılar diyen Sadir Durmaz, “Yerköy’de Ticaret ve Sanayi odası önemli bir yere sahiptir. “dedi

Bülent Durmaz’a Yerköy’de bulanan ticari yapıyı nasıl atağa geçirilmesi kapsamında çeşitli projeler hazırlanması gerektiğini ifade eden Sadir Durmaz,  Yerköy Ticaret ve Sanayi odası başkanlığından bu atılımları beklediklerini ifade etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili olasının yanı sıra Yerköylü olarak ellerinden gelen tüm hizmet için ellerini taşın altına koyacağını belirten Durmaz, yeni görevinde Bülnet Durmaz ve üyelerine başarılar diledi.

Bülent Durmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı Durmaz ve İlçe teşkilat üyelerine teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.