Ülkü Ocaklarından Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret

Ülkü Ocaklarından Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret
05 Şubat 2013 Salı - 1934 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yerköy Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Selim Atik ile beraberindeki heyet Yerköy Şehit Aileleri Derneğini ziyaret ettiler

Yerköy Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından organize edilen istişare toplantısı, programı dahilin de Yozgat Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı ile İlçe Ocak Başkanları ve yönetimlerinin katılımlarıyla Yerköy Şehit Aileleri Derneği ziyareti gerçekleşmiştir.

Gerçekleşen ziyarette, Yerköy Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ahmet Kepir, Şehit Babaları, Türk Eğitim Sen Yerköy Eski Başkanı Ferhat Yılmaz, İl ve İlçe Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı başkan ve üyeleri katıldı.

Şehit Aileleri Dernek binasında gerçekleşen ziyarette Yerköy Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Selim Atik “Şehitlerimiz için okutulan Kuran-ı Kerim’ den sonra Şehit ailelerimizin sıkıntıları ve önerilerini dinleyen Ülkü Ocakları Heyeti daha sonra toplu olarak Yerköy Şehitliğini ziyaret edilmiştir.”dedi.

Yapılan ziyaretler sonrası bir açıklamada bulunan Yerköy Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Selim Atik “Vatanın ve Milletin bölünmez bütünlüğü için toprağın kara bağrına düşen Aziz Şehitlerimizi ve onları bu vatan için yetiştirip büyüten ailelerini hiçbir zaman unutmayacağız ve yanlız bırakmayacağız bu bizim boynumuz borcudur.

Alparslan Türkeş ”Hepiniz Birer Türk Bayrağı”sınız Bayrağı Lekelemeyin Kirletmeyin Yere Düşürmeyin demiştir. Vatanın ve Milletin Bölünmez bütünlüğü için şehadet şerbetini içen aziz Şehitlerimizin hatıralarına ve ailelerine ve bizlere emanet ettikleri Aziz Vatanımız ve Milletimiz için var gücümüzle Rahman ve Rahim olan yüce Allah’ ın izni ile mücadele edeğiz.”diye konuştu.

“Ülkü Ocaklarından Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret” için bir cevap

  1. buruç yılmaz dedi ki:

    öncelikle tüm hemşehrilerimi ALLAH’ın selamıyla selamlıyorum emin olunki yapmış olunan bu ziyareti şehit aileleride unutmayacaktır şehide kelle dendiği vatan hainlerinin ayyuka çıkarıldığı neredeyse askere kurşun sıkanların kahraman gazilerimizin ise yaygaracı ilan edildiği bu günde bu ziyaret gerçekten çok yerinde olmuş ve ülkücülerin halen ölmediğini ülkemizdeki yıkım projelerine karşı halen dimdik ayakta olduğunu ve şehidimizinde ailelerininde ülkücüler için değerinin tartışılmazlığını bir kere daha kendi çapınca göstermiş bulunmaktadır bu benim acizane fikrimdir . ve yine yerköy halkının bütünlüğü tartışılmazdır ancak yerköyün hakettiği hizmeti alabilmesi için belediyemizinde ortak bir aday çıkarılarak milliyetçi cepeye emanet edilmesi gerekmektedir taktir yüce YERKÖY lü hemşehrilerimindir ……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.