Yavuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajını Yayınladı

Yavuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajını Yayınladı
08 Mart 2013 Cuma - 1563 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, “Kadınlarımızın emekleri de kuşkusuz, hiçbir zaman göz ardı edilemez.”dedi

İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, kadınlara karşı sorumlulukların yerine getirilmesinin bir insanlık görevi olduğunu söyledi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün, tüm dünyada kadın haklarının kazanılmasında hangi aşamalardan geçildiğinin hatırlanması açısından özel bir gün olduğunu vurgulayan AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz,  “Kadınlar için yapılanların, onların fedakârlığı yanında her zaman yetersiz kalacağının” altını çizdi.

İlçe başkanı Ahmet Yavuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile yayınladığı mesajında, “Kadınlarımız, sosyal hayatın her aşamasında yer almış, sonsuz fedakarlığını ortaya koymuş, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi sevgi ile yetiştirmiş ve mücadeleyi kendilerine görev edin insanlardır.

AK Parti iktidarı zamanında, kadın hakları konusunda atılan adımlar kadınların statülerini daha iyi noktalara taşımıştır.

Şuan itibari ile kadınlarımız, huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların temel taşlarını oluşturmaktadırlar.

Her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüleri ile yetiştirdikleri nesiller geleceğimizin şekillendirilmesinde önemli rol oynamakta olduğu gibi yarınlarımıza ışık tutmaktadırlar.

AK Parti iktidarları döneminde, ekonomi, sağlık, hukuk, insan hakları, ulaşım, eğitim, kültür ve turizm gibi alanlarda yapmış olduğumuz çalışmaları kadınlara verilen haklar noktasında da görmekteyiz. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın, bizim dönemimizde yeniden yapılandırılarak aktif bir bakanlık haline getirilmiştir. “dedi.

Kadınlar için yapılanların, onların fedakarlığı yanında her zaman yetersiz kalacağını söyleyen İlçe Başkanı Yavuz, “Kadınlarımızın fedakarlıklarının farkında olarak tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tüm içtenliğimle kutluyorum” ifadelerinde bulundu.

“Yavuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajını Yayınladı” için bir cevap

  1. Adem Özderim dedi ki:

    Düşüncelerinizi destekliyor tüm dünya ve yerköylü kadınlarımızın 8 mart dünya kadınlar gününü kutluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.