HABER GÖNDER

 • DOLAR
  8,1644
  %0,18
 • EURO
  9,7267
  %0,10
 • ALTIN
  453,86
  %-0,04
 • BIST
  1.376
  %-1,24
Yerköy Ticaret Borsasından öğrencilere yardım

Yerköy Ticaret Borsasından öğrencilere yardım

Yerköy Ticaret Borsası’nın her yıl gerçekleştirdiği kırtasiye ve kıyafet yardımları ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştı.
22102015yardımTicaret Borsası hizmet binasında gerçekleşen kırtasiye ve kıyafet yardımlar programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, Borsa Başkanı Derviş Esatbeyoğlu ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Program öncesi gazetemize açıklama yapan Ticaret Borsası Başkan Derviş Esatbeyoğlu, Yerköy’de bulunan dar gelirli öğrencilere kırtasiye ve kıyafet yardımında bulunulduğunu söyledi.
Esatbeyoğlu, 2015–2016 Eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte ilçe ve köylerde bulunan dar gelirli 6 yüz öğrencilere kırtasiye paketinin yanı sıra, ayakkabı, kıyafet ve kaban yardımı yaptıklarını belirtti.
Yardımların TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun desteği ile gönderildiğini ifade eden Esatbeyoğlu, yardımının titiz çalışmaları sonrasında gerçek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldığını söyleyerek şu ifadelerde bulundu;
“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) her yıl dar gelirli ailelere gerek gıda olsun gerekse öğrencilere çeşitli yardımlarda bulundukta. 2015–2016 eğitim öğretiminin açılması ile birlikte TOBB Yerköy Ticaret Borsamıza kırtasiye, ayakkabı, kıyafet ve kaban gibi çeşitli yardım malzemeleri gönderdi. Gönderilen bu yardımlar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Yavuz beyle yaptığımız istişareler sonucu ilçe ve köylerdeki okulların idarecileri tarafından belirlenen 6 yüz öğrenciye dağıtıldı.”
Mehmet Yavuz ise Ticaret Borsasının her yıl düzenli olarak yardım yapmasından son derece memnun olduklarını belirterek Borsa Başkanı Derviş Esatbeyoğlu ve çalışanlarına teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE