Yerköy’de Kitap Kurtları Ödüllendirildi

Yerköy’de Kitap Kurtları Ödüllendirildi
11 Mart 2014 Salı - 964 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
12

       Gün Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından açılan Gençlik Merkezi’ düzenlenen kampanyasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.11032014tokiGün Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından açılan Fetih Gençlik Merkezi’nde düzenlenen kitap okuma kampanyasında dereceye giren Ortaokulu öğrencilerine ödülleri verildi.

Başkanı Bahattin Karabulut, yaptığı açıklamada, amaçlarının çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, öğrenciler arasında okuma kültürünü yaygınlaştırmak olduğunu ifade .

1 ’de başlayan kampanyanın 30 Temmuz’da ereceğini ifade Karabulut, bu sürede her ay bir ortaokulumuzdan en fazla kitap okuyan 10 öğrenciye kitap hediye ettiklerini anlattı.

Karabulut, “Bu kapsamda Toki Ortaokulu öğrencilerinden en fazla kitap okuyan 10 öğrencimize kitap hediye ettik. Umarım bu sayede hem kitap okuyan öğrenci sayısı artar hem de öğrencilerimizde kitap okuma kültürü gelişir” dedi.

Yerköy’de kitap okumayla ilgili 10 ay sürecek uzun soluklu bir kampanyaya imza atmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Karabulut, “Bu kampanyayla üzerimize düşen sorumluluğu bir nebze yerine getirmeye çalışıyoruz. Önümüzdeki aylarda diğer okullarımızdan en fazla kitap okuyan 10 öğrencimize kitap hediye edeceğiz. Köklü bir Kuruluşu olarak toplum yararına hizmetlerimiz devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Login

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.