Yerköy’de Öğrencilerden Anlamlı Yardım

Yerköy’de Öğrencilerden Anlamlı Yardım
30 Nisan 2016 Cumartesi - 3343 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

30042016sehit

Nurdoğdu Ortaokulu öğrencileri şehit ve şehit aileleri için kendi aralarında bir yardım kampanyası düzenledi.

Nurdoğdu Ortaokulu öğretmen, öğrenci ve velilerinden para toplayan öğrenciler yardım kampanyalarını başarıyla sonuçlandırdı.

Kampanya hakkında bilgi veren Nurdoğdu Ortaokulu Müdürü Halit Arapoğlu  “Öğrencilerimiz daha önce Nusaybin’deki güvenlik güçlerimize manevi yönden destek olmak için mektup yazmıştı. Bu sefer de tamamen kendi insiyatifleriyle şehitlerimize ve ailelerine destek olmak için böyle bir kampanya başlatmışlar. Bugün kampanya kapsamında toplanan paraları öğrencilerimizle birlikte Yerköy Şehit Aileleri Derneğine teslim ettik.” dedi.

Öğrencilerin hassasiyetinden dolayı son derece duygulandığını ifade eden Yerköy Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ahmet Kepir’de  “Şehitlerimiz zaten bizim inancımızda Peygamberlerden sonra en yüksek makama ulaşmışlardır. Çünkü onlar en değerli sermayeleri olan canlarını Allah için feda etmişlerdir. Bu fedakârlığı gösteren şehitlerimizi unutmayan öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuşarak kampanyayı başlatan öğrencilere Türk Bayrağı ve Şehitler albümü hediye etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.