HABER GÖNDER

 • DOLAR
  $1.225,9500
  ( ₺0,95 )
 • EURO
  $0,2762
  %1,40
 • ALTIN
  $35.397,0000
  %0,22
 • BIST
  90,7630
  ( ₺0,06 )
Yerköy'de Öğrencilere Öncü Çocuk Dergisi Dağıtıldı

Yerköy'de Öğrencilere Öncü Çocuk Dergisi Dağıtıldı

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından gönderilen “Öncü Çocuk Dergisi” 80.Yıl Yerköy Ortaokulu 6/C sınıfı öğrencilerine dağıtıldı.
80.Yıl Yerköy Ortaokulu Fen ve Teknoloji 6/C sınıfı rehber öğretmeni Sebahattin Bircan “Yaklaşık bir ay önce TSE’nin internet adresinden dergi için gerekli formu doldurarak hem öğrencilerimizin bilgi ve teknolojiye olan meraklarını arttırmak hem de sınıf kitaplığına süreli bir eser kazandırmak için kendilerinden dergi talebinde bulunduk.
Onlarda saolsunlar bizi kırmayıp dergilerimizi gönderdiler. Bizler de bugün elimize ulaşan dergileri 6.sınıf öğrencilerimize dağıtarak bu dergileri okumalarını tavsiye ettik ” dedi.
Öğrencilerin dergileri aldıkları an ki sevinçlerinin görülmeye değer olduğunu ifade eden Bircan “ Umarım öğrencilerimiz bu dergilerden hedeflediğimiz şekilde faydalanır, modern ve büyük Türkiye’nin varlığını devam ettirmesinde aklı hür, vicdanı hür birer bireyler olarak kendilerini yetiştirip aktif rol alırlar. Öğrencilerimize daha önce dağıtmış olduğumuz gerek Bilim Çocuk Dergisi, gerek Öncü Çocuk Dergisi gerekse diğer kitapların bugünün çocuğu fakat yarının büyüğü olacak öğrencilerimize hayatları boyunca faydalı olmasını diliyorum.” dedi.
Ayrıca duyarlılığından dolayı TSE’ye teşekkür ettiklerini belirten Bircan, önümüzdeki günlerde bu tür etkinliklere ara vermeden devam edeceklerini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE