Yerköy’de “Sınır” Tiyatro Gösterisi İzleyici İle Buluştu

Yerköy’de “Sınır” Tiyatro Gösterisi İzleyici İle Buluştu
05 Aralık 2012 Çarşamba - 1719 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Eğitim-Sen Yerköy İlçe temsilciliğinin organize ettiği, Merhaba Sanat Tiyatrosu Ekibinin sahnelediği “Sınır” adlı tiyatro gösterisi yoğun ilgi gördü.

Yerköy Adalet Meslek Yüksek Okulu Konferansa salonunda gerçekleşen gösteriye, Yerköy İlçe Kaymakam Vekili Mustafa Türkcan, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Yüksek Okul Sekreteri Oğuz Duygu, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Cibelek ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.

Yerköy Adalet MYO konferans salonunda sergilenen oyunu Muzaffer İzgü yazdı, Ramazan Velieceoğlu yönetti.

Nursel Gezer, Ali Sesal ve Yusuf Kenan Üçer’in rol aldığı oyun iki sınır karakolunda geçen, iki farklı ülkenin, iki askeri arasında ki dostane diyaloğu konu alan gösteri izleyiciler tarafından beğeni ile izlendi.

Oyunun sonunda bir konuşma yapan Eğit-Sen Yönetim Kurulu üyesi Hurşit Sarıca yoğun katılımdan dolayı herkese teşekkür ettiğini belirterek bu tür organizasyonlarda böyle birlikteliklerin çok gurur verici olduğunu sözlerine ekledi.

“Sınır” adlı tiyatro gösterisi 2 seanstan oluşan oynandı, ilk seansı saat 14.00’da verilirken, 2’inci seansı saat 18.30’da tiyatro severlerle buluştu.

“Yerköy’de “Sınır” Tiyatro Gösterisi İzleyici İle Buluştu” için bir cevap

  1. altyapına kurban olayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.