HABER GÖNDER

Yerköy’de Vergi Haftası etkinlikleri kutlandı

Yerköy’de Vergi Haftası etkinlikleri kutlandı

Yerköy ilçemizde “Vergi Haftası” dolayısıyla tören düzenlendi.
25022014vergiTörende, Yerköy Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Coşkun’un Atatürk Anıtı’na çelenk koymasının ardından, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
Coşkun, bir ülkedeki sağlık, eğitim ve güvenlik gibi kamu hizmetlerinin sağlanması için vergi büyük önem taşıdığını söyledi.
Vergi Haftası etkinliklerinin vergi bilincini oluşturmak için düzenlendiğine işaret eden Coşkun, “Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası Vergi Haftası olarak kutlanılmaktadır. 25. Vergi Haftası bu yıl 24 Şubat – 2 Mart 2014 tarihleri arasında tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanılmaktadır. Bu kapsamda; Vergisini ödeyerek ülkemizin gelişmesine katkı sağlayan ve topluma sunulan hizmetlerde payı olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz “ dedi.
Yerköy Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Coşkun ve Müdürü yardımcısı Mustafa Bulut, “Vergi Haftası” etkinlikleri kapsamında Yerköy Kaymakamı Nevzat Şengök ve Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE