HABER GÖNDER

 • DOLAR
  13,7341
  %0,34
 • EURO
  15,5900
  %0,26
 • ALTIN
  787,99
  %0,28
 • BIST
  2.005
  %1,19
AKP İlçe Başkanlığına Ahmet Yavuz seçildi

AKP İlçe Başkanlığına Ahmet Yavuz seçildi

   

AK Parti Yerköy İlçe 4. Olağan Kongresi geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Kongreye AK Parti Yozgat Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’da katıldı.
AK Parti Yerköy İlçe Başkanlığı seçimi gerçekleşti. Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen 4’üncü olağan kongreye tek aday olarak katılan Ahmet Yavuz tüm delegelerin oyunu alarak ilçe başkanı seçildi.
Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen 4’üncü Olağan Kongreye, AK Parti Yozgat Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer ve Ertuğrul Soysal, Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu ve AK Partili belde belediye başkanları, Yozgat AK Parti İl ve İlçe yönetimi katıldı.
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın da katıldığı 4’üncü olağan kongrede, partinin ilçe başkanlığı ve yönetim kurulu üyelikleri için seçim yapıldı.
Kongrede Ahmet Yavuz, kullanılan oyların tamamını alarak AK Parti Yerköy İlçe Başkanı seçildi.
Yavuz, yaptığı teşekkür konuşmasında, önceki yönetimin görevini başarıyla yerine getirdiğini belirterek, yeni yönetim olarak devraldıkları bayrağı en iyi şekilde taşıyacaklarını ifade etti.
Haber: Yerköy Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorum yapılmamış

 1. Ahmet Abime hayırlı olsun diyorum. Siyasette temiz, dürüst insanların öne çıkması sevindirici bir gelişme. Allah’tan korkan kuldan utanan bir abimiz arkadaşımız. Allah yolunu açık eder inşallah.

 2. Yerköyde ilçe başkanı olabilecek bilgi ve birikime sahip vizyonu olan bulunduğu yerin sorumluluğunu bilen hakkını verebilecek yeni projeler geliştirebilecek farklı bakış açısına sahip herkesimin görüşlerine saygı duyabilecek bir insan umarım destek olunur köstek değil …..Doğru tercih Hayırlı olsun diyorum….

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji