HABER GÖNDER

 • DOLAR
  8,6803
  %0,47
 • EURO
  10,3811
  %0,69
 • ALTIN
  498,53
  %0,88
 • BIST
  1.410
  %0,51
Ctrl C (Kopyala) , Ctrl V (Yapıştır)

Ctrl C (Kopyala) , Ctrl V (Yapıştır)

   

Şimdi diyeceksinizinki bu ne anlama geliyor. Bu tabir genellikle bilgisayar kullanıcıları için pratik bir sistemdir.
Klavyede Ctrl C tuşlarına bastığınızda seçmiş olduğunu yazıyı veyahut resmi bilgisayar kendi ara belleğine kopyalar ve başka bir komut yardımı ile seçilen yazının nereye ve nasıl kopyalanması komutunu bekler.
Yine Klavye üzerinde Ctrl V tuşlarına bastığınızda Ctrl C ile seçtiğiniz yazı veyehut resmi açılı olan dosyaya kopyalamanıza yardımcı olur.
Diyeceksiniz ki bu Ctrl C ve Ctrl V yi neden anlatma gereksinimi duydu diyeceksiniz. Biz 10 Ocak 2012 tarihi itibari ile 29 uncu yaşımıza girmiş durumdayız. Bunu manşet ten yayınladığımız haberden de göre bilirsiniz. Bizler bu zamana kadar gerek haber olsun gerekse haberlerde kullandığımızı resimler olsun Ctrl C ve Ctrl V tuşlarını kullanmadık.
Yani başka kişiye ait olan ve emeğimizin olmadığı haberi kesinlikle başkasından izinsiz veyahut habersiz alıp gazetemizin her hangi bir köşesinde yer vermedik. Verilen haberler var ise de o haberlerde emeğimiz muhakkak geçmiştir.
Geçtiğimiz günlerde kendini bilmez ve haddini bir hayli aşan bir vatandaş İnternet ortamında yayın yapan www.yerkoygazetesi.com.tr adresine bir yazı yazmış yazısında çalma çırpma tabirlerini kullanarak ve kendi adını açıkça yazmayarak bizleri sözde hakaret etmeye kalkışan o şahsa sesleniyorum.
Gazetemize de yer alan haberlerin derme çatma olduğuna inancı varsa ve bu haber yanlış diyorsan ve ayriyeten şayet kendine güveniyorsan ve bilgine de güveniyorsan adresimiz de belli telefon numaralarımızda belli.
Bizleri ara dersinki benim adım şu soyadım bu şu tarihte yapmış olduğunuz şu haber yalan ve asılsızdır diye bilirsin. BİZİM BU KONUDA KORKUMUZ YOK.
Bizler bilgisayar başına geçip, Ctrl C , Ctrl V yaparak 29 senemizi doldurmadık, bizler fotoğraf makinemizi hiçbir zaman yanlarımızdan ayırmadık buda bizim Gazetemize ve Gazetecilik mesleğine  olan bağlılığımızdandır.
O yorumu yazan veya yazdıran kimse buradan sesleniyorum, bizleri başka gazetecilerle kıyaslamayın, bizler haberleri yaparken ilk önce haberin doğruluğunu araştırır ondan sonra keleme dökeriz.
Bağzıları gibi Ctrl C , Ctrl V yaparak gazetecilik mesleğini icra etmiyoruz…
Dip Not : Bilindiği üzere gazetemiz 10 Ocak 2012 tarihi itibari ile 29 uncu yaşına girmiş durumda.
29 uncu yaş yılımızda bizleri gerek arayarak gerekse yazı mesajları ile 29 uncu yılımızı kutlayan saygı değer büyüklerimize köşe yazımda teşekkür etmeyi bir borç bildim.
Bizler sizlerin sayesi ile 29 uncu yaşımıza girmiş durumdayız.
Allah herkesten razı olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorum yapılmamış

 1. Yozgat-yerköy-saray kasabasından Ali Adnan Özgür ün yönetmenliğini yaptığı Erkan Can gibi duayen oyuncuların oynadığı köy enstitülerini konu alan Toprağın Çocukları adlı film bu ay vizyona girecek Yozgatımızdan bu filme destek yazılarımızı yayınlarsak halka tanıtırsak çok güzel birşey olacağını düşünüyorum Ali Adnan Özgür Saray Kasabasından kendide köy enstitülü olan emekli öğretmen Kemal Şahingöz ün torunudur. Dedesinin hikayelerinden yola çıkarak bu filmi tasarlamıştır. lütfen destek olalım

 2. KARDEŞ BUNU BU ŞEKİLDE YAZMAN SANA YAKIŞMAMIŞ VARSIN HERKES KENDİNCE YORUMUNU YAPSIN…..YAPSINKİ HERKES KENDİNİ TARTSIN ….YORUMA AÇIK OLMAK GEREK…GAZETECİLİK MESLEĞİNDE…VE YORUMLARI YAYINLAMAK GEREK!!!!YAYINLAYINKİ HERKES BİLSİN HADDİNİ

 3. BİRDE KELİMELERE DİKKAT ET BU YAZININ 7.SATIRINDA “”VEYEHUT”” VE BİR DİĞER YAZINDA “MOBESA” BAŞLIĞINI YAZMISIN.OKUYORUZKİ SÖYLÜYORUZ;)KOLAY GELSİN YOLA DEVAM SAYGILARIMLA

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE