HABER GÖNDER

 • DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,04
 • ALTIN
  %0,22
 • BIST
  %-0,89
MHP’liler Yerköy'de iftar yemeğinde bir araya geldi

MHP’liler Yerköy'de iftar yemeğinde bir araya geldi

   

MHP Yerköy İlçe Başkanlığı, Ramazan da parti yönetiminin ve vatandaşın bir araya gelmesi için iftar yemeği düzenledi. 
Koyunbaşoğlu aile çay bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz, MHP Yerköy İlçe Başkanı Aslan Bozkurt, Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, MHP il ve ilçe teşkilatı ve sivil toplum kuruluşları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Her yıl geleneksel hale getirdikleri iftar yemeğinde buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden MHP Yerköy İlçe Başkanı Aslan Bozkurt, ilçe teşkilatı ve il teşkilatların tam kadro katılmasının sevindirici olduğunu belirtti.
Ramazan ayının birlik beraberliğin perçinleştiğini, mübarek bir ay olduğunu söyleyen Bozkurt, yemekte, on bir ayın sultanı Ramazan ayında böyle bir iftar yemeğinde bir arada olmaktan ötürü mutlu olduğunu ifade etti.
Bozkurt, “Ramazan-ı şerifi yaşadığımız bu günlerde değerli Yerköylü kardeşlerimiz büyük bir katılımla MHP İlçe teşkilatımızın yaptığı iftara katıldılar. Hepsine katılımlarından dolayı teşekkür ederim.
Bugün il ve ilçe teşkilatlarımız tam kadro buradalar. İftar yemeğinde göstermiş olduğumuz birlik ve beraberlikte olduğu gibi önümüzdeki yıllarda kol kola yürümeye devam edeceğiz. Bize yalnız bırakmayan ve büyük katkılar sağlayan Yerköylü hemşerilimize teşekkür eder, İnşallah önümüzdeki süreçlerde de yine böyle organizasyonlarda bir araya geleceğiz” dedi.
Bu mübarek günlerde yardımlaşmanın, birleşmenin, kardeşliğin hazzını doya doya yaşandığını ifade eden MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz ise, “Yerköy ilçe teşkilatımızın, tertiplemiş olduğu ve her yıl geleneksel olarak her yıl düzenlemiş olduğu iftar yemeği nedeni ile burada toplanmış bulunmaktayız. Yerköylü hemşerilerimizin iftar yemeğine yoğun katılım göstermesi bizler ayrıca sevindirmiştir. Ramazan ayı bilindiği gibi rahmet, mağfiret ve bereket aydır.
Ramazanın ayı nedeni ile düzenlenen bu iftar yemeğinde MHP’ye gönül veren kardeşlerimize ve ağabeylerimize bizleri yalnız bırakmadıkları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. “dedi.
Bu mübarek günde yardımlaşmayı, birleşmeyi, kardeşliği bir kez daha ispatladıklarını ifade eden Durmaz, yemeğin birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğini, partililer ile sadece protokol toplantıları yaparak değil, bu şekilde de bir araya gelebilmek için bir vesile olduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorum yapılmamış

 1. güzel bir yemekti çok kalabalıktı güzel bir ortamdı ufak tefek aksaklıklar olsa da gerçekten güzel bir tablo idi inşallah yerel seçimlerde de bu güzel tablo yaşanır. Ferhat hocamla inşallah başarı sağlanacaktır. diye inanıyorum. yemeği organize edenlere de çok teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji