HABER GÖNDER

 • DOLAR
  13,3562
  %-2,30
 • EURO
  15,1532
  %-2,40
 • ALTIN
  766,83
  %-1,49
 • BIST
  1.855
  %2,52
Milletvekili Başer, Yerköy ilçe teşkilatı ile bir araya geldi

Milletvekili Başer, Yerköy ilçe teşkilatı ile bir araya geldi

   

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ve beraberindeki heyet, AK Parti Yerköy ilçe teşkilatını ziyaret etti.
AK Parti Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer, AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret ederek, parti yönetimi ve ilçe başkanının sorunlarını ve beklentilerini dinlediler.
Ziyarette gazetecilere açıklama yapan başbakan Milletvekili Başer, “Siyasetimizin temel amacı hizmet siyasetidir. AK Parti kurulduğu günden itibaren, ülkemizin maddi kalkınmasını gerçekleştirmek, manevi yücelişinin yollarını açmak için tabiri cayiz ise kelle koltukta kefenlerimiz hazır olarak AK Partiyi kuran irade bunları göze alarak yola çıktı. O günden bellide, ülkemizin kalkınması için, gelişmesi için, demokrasimizin kökleşmesi için ve darbe olmaması için tüm kurum ve kuruluşlarımızı hukuka, hukuk devletin gereklerine uygun olarak ülkeyi dizayn etme noktasında gayet gösterdik” dedi.
2010 yılında yapılan referandumla beraber, egemenliğin gerçek anlamda millete ait olduğunu hiçbir kişinin veya kurumun devletten üstün olmadığını devlettin mevcudiyetinin millete bağlı olduğu ifade eden Başer, “Eski anlayış bilindiği gibi her şey devlet içinde ama şuan AK Parti ile bu tabir artık değişti artık her şey millet için olarak değişti.
Eyer millet varsa, eyer millet özgürce inancını ve ilkelerini yaşayabiliyorsa ve gelecek nesillere de özgürce yaşaya bileceği bir Türkiye bırakmak istiyorsa ki AK Parti onun için var zaten onun mücadelesini veriyoruz. Yoksa Tayip Erdoğan’ın davası kor bir cihanlık davası değil, Tayip Erdoğan’ın davası başbakan ve cumhurbaşkanı olmak davası değil, Tayip Erdoğan’ın davası milletin milli ve manevi değerlerine bağlı bir toplum ola bilmek, gelecek nesillere de kendinden emin olacak bir Türkiye bırakmak. Bizim asli görevimiz budur.
AK Partinin yapmış olduğu hizmetlerin esasında insan vardır. İnsan yaşar ki devlet yaşasın. Eğer siz insanları yaşatmazsanız, insanlar onurlu bir şekilde yaşamıyorlarsa, köyde ise köyde beldede ise beldede, şehirde ise şehirde insan onuruna uygun bir şekilde yaşamıyorsa onun adı demokrasi olmuş onun adı hukuk olmuş hiç önemli değil. Asıl olan insanların yarin endişesi taşımadan bir ülkede yaşıyor olmak, güvende olduğu bir ülke olmaktır.
Dışardan dalgalara karşı savrulmamaktır. Allaha hamdolsun, 2008 yılında bilindiği gibi dünyanın en büyük ekonomik dar boğazları oldu. O zaman sayın başbakanımız tehet geçecek demişti. Birileri gülmüştü ona ama yaşamış olduğumuz olaylar gösterdi ki tehet geçti. Allaha hamdolsun o noktada yetim hakkı AK Parti yemedi, yedirmedi onun karşılığı olarak hizmet olarak Yozgat insanına, Türk insanına hizmet olarak gönderdi.
80 yılda yapılan yolun 3 katından fazla yol yaptık 10 yılda 6 bin500 kmnere, 16 bin km nere. Yine aynı şekilde devlet insanımızı üç sınıf vatandaşa bölmüştü sen Bağkur’lusun, sen SSK’lısın gibi ama AK Parti hükümeti ne yaptı sağlık noktasındaki sistem dünya’daki tüm devletlerin ABD başta olmak üzer herkesin gıpta ile baktığı bir sistem. Bizden örnek almaya çalışıyorlar. Hani ana yasamızda devlet sosyal devletti, demokrasiden bahsedenler, sosyal devletten bahseden insanlar neden insanımızı o manada mağdur ettiler.
Kendi devletine anayasada yazılı olmasına rağmen, eşit olmasına rağmen neden ayrımcılık yaptılar. Allaha hamdolsun o noktada Sayın Tayip Erdoğan ve arkadaşları köydeki yaşayanla, ilçede yaşayanla, Ankara’da yaşayan insanlarımızı eşit gördü. Sadece Ankara’da yaşayan kişi ye değil başbakan hangi hastaneye gidiyorsa, köydeki insanımızda aynı hastaneye gidiyor”
Eğitim noktasında hizmetlerinin bitmediğini ifade eden Başer, “Yerköy’de yapmış olduğumuz 7 tane, 10 yılı aşkındır AK Parti iktidarda ve Yerköy’de 7 tane çeşitli okullar yapıyoruz. Tabi bunlar sıradan okullar değil, spor salonu, her türlü laboratuar hizmetleri var. Bu sene 3 okulumuz yapıyor işte biz ondan diyoruz ki AK Parti hizmetin adı dır. Yine aynı şekilde hükümet konağımız, emniyet müdürlük binamız yapılıyor. Şuan Yerköy ilçemize bir yıl içerisinde yapmış olduğu yatırımlar 100 triyonu bulur. Yozgat’ı sevmek, Yerköy’ü sevmek budur diye düşünüyorum. Milliyetçilik Yerköy’e hizmetin adı diye düşünüyoruz.
40 yıldır Yerköy’ün en büyük sorunlarından biri olan alt yapı ve yol çalışmalarını görüyoruz. Belediyemiz zor bir işe el atarak alt yapı hizmetlerinin tamamını bitirdi. Şuan birinci kat asfalt atımı bitti ikinci kat asfalt atma işlemi başladı inşallah ikinci kat afsal atıldıktan sonra Yerköy ilçemiz gerek görünümü olsun gerekse hizmetlerle adından sık sık söz ettirecektir. Kısaca özetlemek olursak AK Parti hem Yerköy’de hem Türkiye’de hizmetin adı ve adresidir. Milliyetçilik diyorsanız eşittir AK Parti biz bu noktada insanımızı hiçbir ayrım yapmaksızın, rengine bakmadan, dinine bakmadan seviyoruz” şeklinde konuştu.
AK Parti Yerköy İlçe binasında gerçekleşen toplantıya AK Parti Yozgat Milletvekilli Yusuf Başer, AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Haleplioğlu ve Yerköy ilçe teşkilatı katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorum yapılmamış

 1. sayın millet vekilimiz …80 yılda yapılan yolun 3 katından fazla yol yaptık 10 yılda 6 bin500 kmnere, 16 bin km nere. Yine aynı şekilde devlet insanımızı üç sınıf vatandaşa bölmüştü sen Bağkur’lusun, sen SSK’lısın gibi ama AK Parti hükümeti ne yaptı sağlık noktasındaki sistem dünya’daki tüm devletlerin ABD başta olmak üzer herkesin gıpta ile baktığı bir sistem. Bizden örnek almaya çalışıyorlar. Hani ana yasamızda devlet sosyal devletti, demokrasiden bahsedenler, sosyal devletten bahseden insanlar neden insanımızı o manada mağdur ettiler.başka icraatlarınızıda saysaydınız başbakanı övmekden ona lütüf yapmakdan herhalde aklınıza gelmedi birazınıda ben sayayım,iktidara geldiginiz günden bu tarafa kamuda kapattıgınız,yok ettiginiz,yada yandaşlarınıza peşkeş cektiginiz kaç iş yeri var bunları biliyormusunuz,kaç kişiyi işinden ettiniz haberiniz varmı,?????kaç kişiyi hakettigi üçretin altına çalışmaya mahkum ettiniz,insanların aile yaşamlarını altüst ettiniz haberiniz varmı????bunlardanda bahsetseydiniz.ak parti olarak hiçbir insanı ayır etmiyorsanız işsizlege sefalete mahkum ettiginiz insanlar acaba hangi ülkenin vatandaşı,teröristte tanıdıgınız imkanları acaba neden bu ülkenin vatandaşına tanımadınız,milliyetcilik madem sizin işiniz mhp,li taşeronda çalışanından tutunda,en alt kademedeki memuru,bürokratı neden bunalttınız milliyetcilik kavramından ne anladıgınız ortada,yerköye yatırımdan bahsediyorsun beş yılda yapılan ortada öncekiler ne yaptıgı mantıgını öne cıkararak alt yapıdan bahsediyorsun onuda yapmasaydınız acabe neyi anlatacaktınız belediye başkanı agaoglunun kabadayılıgındanmı bahsedecektiniz,çeket cıkarma rolünümü anlatacaktınız yada yerköyde yol,kaldırım yapan taşeronlardan aldıgı avantalardanmı bahsedecektiniz merak ediyorum,yaptıgınız kamu binalarıyla övünürken mütahit yandaşlarınızı nasıl kalkındırdıgınızdanda bahsetseydiniz,yol yol yol başka icraat yok,fabrikamı yaptınız,istanbulun üçüncü köprüsünün ihalesini japonlara vereceginize türk mütahitlere yaptırsaydınız bu gün 2020 olimpiyatlarını japonlar aldı diye üzülmezdik,sevincimizden kına yakardık,tıpkı bayram geldi sevincinde kına yaktıgımız gibi,sizin kınanızada ihtiyac duymazdık,yukardaki acıklamaların umarım başbakana ulaşmıştır sevincinde kına yakabilirsin

  • dogru söylüyorsun kardeşim katılıyorum 10 sene mhp belediye başkanlıgı yaptı yol yaptı alt yapı calışması yaptı fabrika kurdu tabi belediye çalışanını ezmedi allah razı olsun maaş vermedi alış veriş fişi verdi 5 liralık yağı 20 liraya kakalattı milliyetçi ya arkadaşlar neymiş ceket cıkarmış yerköy için çıkardı o ceketi babasının tarlası sözde milliyetçilerde zoru görünce ceketlerini degil pauçlarını bırakıp kaçtılar nerde bahri bey övünün şunu yaptı on sene belediye başkanlıgı yaptınız yaa fabrika yol kaldırım temizlik nerdeydi arkadaş gösterin milliyetiliginizi şimdimi milliyetçi oldunuz

   • hasan şahin sen ne anlayışı kıtsın,sanane bahriz zorlusundan ahmedinden,mehmedinden,yerköye fabrikayı kim getirtdi önce onu ögrende gel ahmak,mhp nin iktidar ortagı oldugu dönemde fabrikayı devlet bakanı şuayip üşenmezin katkılarıyla yerköye geldi,ama senin gibi zavallılar bunu çabuk unuturlar,bahri zorlu olmasa cenabet gezerdin yerköyün su sorununu çözen tek adam,elbetde daha çok işler yapabilirdi onu tartışalım ama senin gibi makarnacılar bunu anlamazlar dörtsene yat milleti toza bogacaksın,çamur deryasında bogulacaksın sonra altyapı işine hız vereceksin madem bu kadar mahirdin dört sene niye yattın o kadar hesap yapmayı madem biliyorsun agaoğlundan önceki borcu bi ögren şimdi yerköy belediyesinin borcu ne kadar onu ögren akıl fukarası gözü kör insan yerköye kimin ne yaptıgını senden daha iyi bilirim

    • bildigin kafi allahtan suyu getirmiş onuda yapmasaydı çatlayıp telef olurdunuz ellam madem öyle hesap kitap biliyon belediyenin geliri ne kadar yapabilecegi hizmet ne kadar yaptıgı çalışmanın tutarı ne kadar yerköyün beklentisi ve hakketigi hizmetin bedeli ne kadar 20 senedir belediyenin kasasından peşkeş çekilen tutar ne kadarbabanın bekini yesinler yediler içtiler gittiler sen cok anlıyon yaaa

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji