HABER GÖNDER

 • DOLAR
  12,4902
  %4,09
 • EURO
  14,1332
  %4,94
 • ALTIN
  720,04
  %4,34
 • BIST
  1.776
  %-2,35
Yaşar Demir, “Okulumuzu Çehresi Değişiyor” dedi

Yaşar Demir, “Okulumuzu Çehresi Değişiyor” dedi

   

Yerköy Şehit Sedat Nezih Özok Lisesi’nin çehresini değişiyor.
Yerköy Şehit Sedat Nezih Özok Lisesinde, 2012–2013 eğitim öğretim yılında öğrencilere daha kaliteli bir eğitim verebilmek için okulda çevre düzenlemesi çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Yerköy Şehit Sedat Nezih Özok Lisesi Müdürü Yaşar Demir, “ Daha önce Kız Meslek Lisesine dönüştürülen ve Yerköy Kız Meslek Lisesi ile birleştirilen Şehit Sedat Nezih Özok Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde yapılan çalışmalar sonucunda okulun çehresi değişti.
Bakanlık tarafından iki uygulama atölyesi yapımı için gönderilen ödenek tasarruflu kullanılarak ve okulun imkânları değerlendirilerek Güzellik ve Saç Bakımı Atölyesi, Cilt Bakım Atölyesi, Hasta Bakım Atölyesi ve Yaşlı Bakım Atölyesi olmak üzere dört adet atölye yapıldı.
Ayrıca okulun temiz su ve pis su tesisatının, çatısının bakım ve onarımları yapıldı. Buna ek olarak okulun bütün koridor ve merdivenlerin zemin döşemesi sırlı porselenle kaplandı ve duvarlardaki kirlilik tabir edilen bölüm yüz50 cm. Yükseklikte seramik kaplama yapılarak iç kısmın boya ve badana işleri yapıldı.
Okulun bahçe kapısı otomatik raylı kapı haline dönüştürüldü. Binaya giriş bölümlerinin merdiven tırabzanları ile sundurmaları yaptırıldı.  Eğitim öğretim yılı başında kapıları değiştirilen ve personel tuvaletleri yenilenen Kız Meslek Lisesi yepyeni bir yüze kavuştu.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji