HABER GÖNDER

 • DOLAR
  8,3360
  %0,29
 • EURO
  10,1394
  %0,29
 • ALTIN
  500,74
  %0,37
 • BIST
  1.454
  %0,90
Yerköy'de bazı cadde isimleri değişti

Yerköy'de bazı cadde isimleri değişti

   

Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, ilçede cadde ve sokaklarının adlarını Belediye Meclis kararı ile değiştirildiğini ifade etti.
Yerköy’de Adrese dayalı sistemde meydana gelen hatalardan dolayı ilçe merkezinde bulunan cadde ve bulvarın adları değişti.
Belediye Meclisi Nisan Ayı toplantısında, Yerköy Belediye Meclis Üyeleri, Yerköy’de bulunan bazı cadde ve bulvarların adlarını değiştirilmesi konusunda oy kullandılar.
Ayanoğlu, Haşim Kılıç, Hüyük, 60 Evler ve 100. Yıl mahallerinden geçmekte olan yerlerde çeşitli değişiklikler yapıldığını ifade eden Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, “Yerköy ilçemizde bulunan Ayanoğlu, Haşim Kılıç, Hüyük, 60 Evler ve 100. Yıl mahallerin kesiştiği noktalarda, ulusal adres veri tabanında numarataj çalışmalarının ayrı ayrı yapılmasından dolayı yapı ruhsat ve kullanma izin belgelerinin hazırlanmasında sorunlar çıktığından dolayı, Ayanoğlu, Haşim Kılıç mahallesinde bulunan bulvarın Atatürk bulvarı olan Hüyük, 60 Evler ve 100. yıl mahallerini kapsayan kısım Bekir Bozdağ bulvarı ismi verilirken, Haşim Kılıç Mahallesi Hamam Caddesi yani Saat Kulesinden Kale Mahallesine kadar olan kısım ise Yerköy İlçemize büyük emeği olan Eski Yerköy Belediye Başkanı Nafiz Faruk Erbaş caddesi olarak değiştirilmiştir.”dedi.
Ağaoğlu, İsim değişikliğine oy birliği ile karar veren Yerköy Belediye Meclis üyelerine sonsuz teşekkürlerini sunduğu ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorum yapılmamış

 1. Ağaoğlunun bilinen ve taktir edelen,belkide tek huyu dik adam oluşuydu.Yeniden akp den adaylık uğruna yalakalık sana yakışmadı.Koltuk bu kadarmı cezbediciki önce ÜLKÜCÜ HAREKETTEN,sonraŞAHSİYETİNDEN vazgeciyorsun….makam gelip gecici sen sana yakışana yap.sen talebelerini BOZKURTLARIM diye seven bir öğretmendin.dünyalık için değmez.özür dilemek erdemdir,özürünü dile yuvana dön.vede KUTLU DAVANIN MEHMET ABİSİ olarak kal.Gerisi sana kalmış.sen senle,sen ALLAHLA başbaşa kalınca düşün.hangi makam daha yüksek.yerköyde başkanlıkmı,DAVADA NEFERLİKMİ…..GERİSİ SANA KALMIŞ…..

  • mustafa kardesim abim herneysen ağaoğlu nu yakından tanıyorsun galiba bende yakından tanıyorum.ağaoğlu dik duruşundan şahsiyetinden koltuk için vazgececek bir karakterde değildir.her zaman olduğu gibi yine yapılan çalışmaların altında bit yeniği aranma çabası var ama adınıza üzülmekteyim bu niyette olanlar hiç bir zaman amaçlarına ulaşamayacaktır.şu partizanlığı bırakıp ağaoğlunun yerköy için yaptıklarını elimizi vicdanımıza koyup baştan aşağı bir değerlendirelim …

   • BEN SADECE HAK YOLUNDA TANIĞIM AĞAOĞLUNU,TEKRAR HAKTA GÖRMEK İSTEDİM.BUNUN ADI PARTİZANLIK DEĞİLDİR. AĞAOĞLU BİR MİSYON YÜKLENİP BU DEVŞİRME PARTİSİNDE YANİ AKP DEN İSTİFA EDİP ÖZÜNE DÖNMELİ, GAFLETE KAPILAN DİĞER ARKADAŞLARIN UYANIŞINDA VESİLE OLMALIDIR…MEMLEKETTE YOL YAPMAKTAN DAHA ÖNEMLİ İŞLER VAR….AĞAOĞLU NADA , ALLAH KORKUSU,VATAN SEVGİSİ OLAN HERKESEDE ÇOK İŞ DÜŞÜYOR….İŞ İŞTEN GEÇMEDEN……..

 2. senin yaptığına partizanlık deniyor. konuşmalrından, hatta tek bir cümlenden bile hangi parti fanatiği olduğun ortaya cıkıyor canım arkadaşım.belediyecilikte parti değil şahıslar önemlidir.ağaoğlu nu yakından tanıyanlar onun nasıl karakterde olduğuu bilmektedirler burda oturupta sayflarca bu konuşacak değilim.gönül ister di ki ağaoğlu mhpden aday olsaydı ama olmadı veya olamadı orası tartışılır bi konu.ancak ağaoğlu nun yerköy e neler kattığı ortada çıkalım yerköy ü bi gezelim farkı göreceksiniz zaten..şimdi , gezdik baktık her yer camur toz diyeekler ama bu sözleri önümüzde ki bir kaç ay içinde diyebilecekler mi o önemli..sabrın sonu selamet inşallah iyi yarınlara koşarak ilerlemekteyiz allah ın izniyle.şunu da ifade etmek istiyorum ağaoğlu na yalakalık atfeden kişiler davadan bahseden kişiler siz ağaoğlu nun onda biri kadar milliyetçi olun yeter.geçmişte bu dava için neler yaptığı ortada abilerinize ,amcalarınıza ,babalarınıza bunu bi danışın..saygılarımla…

 3. bu memlekete zerre faydası olmayan bozdayının adını bir caddeye vermekle büyük hata yapıldı derhal bu karardan geri dönülmelidir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE