HABER GÖNDER

 • DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,04
 • ALTIN
  %0,22
 • BIST
  %-0,89
ANKARA’DA HEMŞEHRİ RÜZGARI

ANKARA’DA HEMŞEHRİ RÜZGARI

   

Ankara’da “Bozok & Bozkır & Başkent” whatsapp grubu üzerinden bir dayanışma gerçekleştiren, aralarında Yozgat ve Kırşehir merkez ve ilçeleri nüfuslarına kayıtlı Ankara’da ikamet eden yaklaşık 200 kişilik hemşehri grubu son olarak arabaşı sofrasında bir araya geldi.

Tanışma, kaynaşma ve dayanışma olduğunu ifade eden İş insanı Mehmet İşler, amaçlarının kaynaşmak ve gurbette bir dayanışma ortamı oluşturmak olduğunu dile getirdi.

7/24 Çorba & Izgara (Eryaman) işletmesi olarak hemşehri buluşmalarına misafirperverlik ettiklerini belirtten İş İnsanı Mehmet İşler, “2016 yılında Gökhan Özder tarafından birlikten kuvvet doğar felsefesiyle kurulan ve yönetilen whatsapp grubu ile tanışmayan hemşehrilerin tanıştığını ve Ankara’nın yanı sıra ülke genelinde bir dayanışma gerçekleştirdik. Yerköy ve Çiçekdağı ağırlıklı olmak üzere Yozgat ve Kırşehirli hemşehrilerin Ankara’da iyi günde kötü günde hep birlikte olduk.”dedi.

7/24 Çorba & Izgara olarak Yozgat’ın yöresel lezzeti ile hemşehrilere ikramlarda bulunulduğunu dile getiren Mehmet İşler, grubumuzda yer alan ve ticaretle uğraşan saygıdeğer büyüklerimizin bu buluşma organizasyonlarında hemşehrilerimize çekilişler ile hediyeler takdim ettiklerini ve tebessümün arttığını söyleyerek, memleket hasretini giderdiğimiz hemşehrilerimiz ile tüm vatandaşlarımıza kapılarının ve gönlünün sonsuz açık olduğunu bildirerek sözlerine son verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji