HABER GÖNDER

 • DOLAR
  %-0,26
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %0,38
 • BIST
  %-0,83
Başkan Hacı Dereli, “Cumhurbaşkanımıza güveniyoruz”

Başkan Hacı Dereli, “Cumhurbaşkanımıza güveniyoruz”

   

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kabine toplantısı sonrası verdiği mesajlar sonrası döviz kurunda sert düşüş yaşanmasının ardından AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Hacı Dereli, “Cumhurbaşkanımıza güveniyoruz “ mesajı yayınladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 hedeflerine hızlı ve emin adımlarla ilerlediğini ifade eden Başkan Hacı Dereli, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
“İhracatı artırıp, ithalatı azaltarak “0” cari açık politikasıyla büyüme tahminlerini aşan Türkiye Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde 2023 hedeflerine hızla ilerliyor. Pandemi döneminde dünya genelindeki üretim çarklarının kısılması, petrol rezerv arzının azalması vs. Sorunları pandemi sonrasında tüketimin hızla artmasıyla fiyatların yükselmesine neden oldu. Ülkemiz bu süreçte yüksek döviz kuru ve el yakan çarşı-pazar fiyatlarıyla baş etmek zorunda kaldı. 2 aylık sıkıntılı bir süreçten sonra sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı yeni ekonomi modeliyle dengeler bir anda değişti. Döviz kurunun, petrol fiyatlarının düşmesi piyasada olumlu karşılık buldu, felaket tellallarına Sayın Cumhurbaşkanımızın 5 dakikalık konuşması yetti. 2023 yılın yaklaşması küreselcilerinin bir yüzyıllık plan ve projelerine karşı çıkan sayın cumhurbaşkanımızın ve milletimizin her zaman a ve b planlarının olması bu ikinci bir yüzyıl planlarında Türkiye’nin git gel devleti olmayacağını da bir kere daha ortaya koymaktadır işte bu yüzden sayın Cumhurbaşkanımıza milletimiz çok güveniyor ve 19 yıldır ülkeyi emanet ediyor. 2023 yolunda sayın Cumhurbaşkanımız ile yürüyeme devam.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji