YouTube

 • DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,37
 • BIST
  %-1,07
Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, “Öğrencilerimize Güveniyoruz”

Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, “Öğrencilerimize Güveniyoruz”

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Yılmaz, mesajında, tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni etti.

Geleceğin teminatı olan çocukların ve gençlerin ülkemize ve insanlığa faydalı, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetişmesi en büyük arzusu olduğunu belirten Başkan Yılmaz, şunları kaydetti:

“Sevgili öğrenciler, umutla ve heyecanla başladığınız bir eğitim ve öğretim yılının yarısını tamamlamış bulunmaktasınız. Öğrenci kardeşlerimiz, yarıyıl tatiline gelmenin mutluluğunu ve karne almanın heyecanını yaşamışlardır. Umuyorum ki, yarıyıl tatilinde öğrencilerimiz hem dinlenme hem de eksikliklerinizi giderme fırsatı bulacaktır. Başarılı olmanın belki de en önemli aşaması kendine güvenmedir. Bizler Yerköy Belediyesi olarak, çocuklarımıza ve gençlerimize güveniyoruz. Bu duygu ve düşünceyle, tüm öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı ve huzur içinde yarıyıl tatil geçirmelerini dileyerek sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Yılmaz, mesajında ayrıca, eğitim öğretim yılının ikinci yarısında da öğrencilere başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji