YouTube

 • DOLAR
  %-0,10
 • EURO
  %0,12
 • ALTIN
  %0,34
 • BIST
  %0,28
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılmayacak, programa Yardımcısı Fuat Oktay katılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılmayacak, programa Yardımcısı Fuat Oktay katılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, rahatsızlığı nedeniyle doktorların tavsiyesi üzerine bugün evde istirahat edeceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, rahatsızlığı nedeniyle doktorların tavsiyesi üzerine bugün evde istirahat edeceğini açıkladı. Kırıkkale, Yozgat ve Sivas’taki programlara Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay katılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Yoğun mesaim sebebiyle yayın esnasında geçirdiğim küçük rahatsızlıktan ötürü geçmiş olsun dileklerini ileten, dualarını eksik etmeyen necip milletimin her bir ferdine, her bir kardeşime çok çok teşekkür ediyorum. Bugün doktorlarımızın tavsiyesiyle evde istirahat edeceğim. Kırıkkaleli, Yozgatlı ve Sivaslı kardeşlerimle ne yazık ki bugün bir araya gelemeyeceğiz. Hepsinden haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Bizi temsilen Kırıkkale, Yozgat ve Sivas programlarına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay iştirak edecektir. Allah’ın izniyle yarından itibaren programımıza devam edeceğiz. Aziz milletimizi ‘Türkiye Yüzyılı’ hedeflerine ulaştırmak için çalışmayı sürdüreceğiz. Bu vesileyle tüm vatandaşlarıma sağlık, huzur ve afiyet diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji