HABER GÖNDER

 • DOLAR
  %-0,43
 • EURO
  %-0,38
 • ALTIN
  %-0,18
 • BIST
  %-0,70
İl Başkanı İsmail Yılmaz’dan tepki

İl Başkanı İsmail Yılmaz’dan tepki

   

DEVA Partisi Yozgat İl Başkanı İsmail Yılmaz, partisinin İstanbul Milletvekili ve Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı Mustafa Yeneroğlu’nun polis amiri ile aralarında geçen sözlü tartışmaya sert sözlerle tepki gösterdi.
İl Başkanı İsmail Yılmaz, yaptığı açıklamada; seçilmiş bir milletvekilinin milletin temsilcisi olduğunu belirterek, yapılan saygısızlığın millete yapılmış sayıldığını ifade etti.
Başkan Yılmaz, “Yapılan çirkin saldırılara Türkiye’nin 81 ilinde güçlü bir şekilde itiraz ediyoruz.
Bu konuyla ilgili Genel Başkanımız Ali Babacan genel merkezimizde yaptığı değerlendirmelerini kamuoyuyla paylaştı.Sayın Genel Başkanımızın ifade ettikleri üzere; Emniyet Genel Müdürlüğü; haksızlığı, kabadayılığı, hukuksuzluğu koruyan bir metin yayınlamıştır. Kimin kimden cesaret aldığı ortadadır. İnsanlara parmak sallayanların arkasında kimlerin olduğu ayan beyan ortadadır.
Şunu özenle belirtmek gerekir ki; muhatabımız zor şartlarda canını dişine takarak güvenliğimizi sağlayan emniyet personeli değil, polis teşkilatımızı siyasete alet edenlerdir. Hukuka ve kanuna uygun davranan, zor şartlarda çalışan tüm emniyet teşkilatı mensuplarına bu vesileyle teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımıza, Milletvekilimize, yol arkadaşımıza yapılan saldırılar karşısında asla susmayacağız. Türkiye Cumhuriyeti’nin hukuk tanımazların devlet katında görev yapacağı yer olmadığını biliyoruz. Genel Başkanımızın vurguladığı gibi; Önümüzdeki ilk seçimde hukuk namına, adalet namına ve demokrasi namına büyük bir zafer elde edeceğiz. Bizler, DEVA Partisi Yozgat İl Teşkilatı olarak kararlıyız.
Hukuksuzluklara, kabadayılıklara geçit vermeyeceğiz. Mücadelemizi, ülkemizde tam demokrasiyi inşa edene dek sürdüreceğiz.”ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji