YouTube

 • DOLAR
  %-0,08
 • EURO
  %-0,23
 • ALTIN
  %-0,36
 • BIST
  %0,68
İşitme cihazında yanılmayın

İşitme cihazında yanılmayın

Yozgat İşitme Merkezi Sahibi Fazlı Yılmaz, işitme cihazı seçiminde doğru seçimin önemine işaret ederek; “İşitme cihazı seçiminde insanlarımız genellikle yanılıyor. Pahalı cihaz iyidir, ya da ucuz cihaz kötüdür mantığı yanlış. Önemli olan işitme kaybına uygun işitme cihazının kullanılmasıdır” dedi.
10052013yilmazYozgat’ın ilk işitme merkezi olarak yaklaşık 4 yıldır kent merkezi, ilçeler ve komşu illeri de kapsayacak bir hizmet ağı ile çalıştıklarını belirten Yozgat İşitme Merkezi Sahibi Fazlı Yılmaz, işitme kaybı olan ve doktor tarafından işitme cihazı tavsiye edilen vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.
Türkiye’de 4 milyona yakın işitme kaybı hastası bulunduğunu Yozgat’ta da işitme kaybının farkında olmayan çok sayıda gizli hasta bulunduğuna dikkat çeken Yılmaz, internet üzerinden, televizyon reklamlarından satışı yapılan “ses yükselticileri”ne itibar edilmemesi gerektiği, işitme cihazlarının mutlaka hekim kontrolünde alınması gerektiği vurguladı. Günümüzde artık çok küçük ve görünmeyen işitme cihazları üretildiğine dikkat çeken Yılmaz, “dilsizliğin tarihe karıştığını” söyledi.
SGK VE YEŞİL KARTLIYA
ÖDEME KOLAYLIĞI
Yozgat İşitme Merkezi Sahibi Fazlı Yılmaz, 22 Haziran 2012 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Sosyal Güvenlik Sağlık Uygulama Tebliği (SUT)” ile işitme sektöründe önemli gelişmeler yaşandığına dikkat çekti.
Yılmaz, yeni tebliğ ile katkı payları yetişkinler için 550 liraya, çocuklar için ise 990 liraya kadar çıkarıldığını belirterek, SGK’lı, Yeşil Kartlı ve Yaşlılık maaşı gibi imkanları bulunan vatandaşların bu kolaylıklardan yararlanabildiğini belirtti.
DÜNYA KALİTESİNİ SUNUYORUZ
Yılmaz, Yozgat’ta yaklaşık 4 yıldır işitme cihazında bir dünya markası olan “earnet” kalitesini Yozgatlılara sunduklarını söyledi.
Earnet’in yedek servis ağı, işitme merkezleri ve kalitesi ile Türkiye’nin tartışmasız bir numarası olduğunu söyleyen Yılmaz, Yozgat Devlet Hastanesi Yolu üzerindeki (Gül Apartmanı-217 40 98) adreste hizmet verdiklerini duyurdu.
Fazlı Yılmaz, vatandaşlar uygun fiyat ve ödeme (kredi kartı ve senet taksit) imkanı sunduklarını sözlerine ekledi. Ayrıca internet adresi: www.yozgatisitmemerkezi.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji