HABER GÖNDER

 • DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,04
 • ALTIN
  %0,22
 • BIST
  %-0,89
Şehir Hastanesi yeni düzenlemeye gitti

Şehir Hastanesi yeni düzenlemeye gitti

   

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan ve yönetimi artan Kovid-19 vakalarına karşı servisler için yeniden düzenlemeye gitti.

Yozgat Şehir Hastanesi 2021 Yılı 48. Pandemi Kurul Toplantısı Başhekim Uzm. Dr. Mustafa Kozan Başkanlığında yapıldı.
İdari ekip ve hekimlerin katılımıyla gerçekleştirilen kurul toplantısında Yozgat’ta artan vaka sayıları ve salgınla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar değerlendirildi.
Toplantıda şu kararlar alındı: “Covid-19 hastalarında artış olması nedeniyle servisler için yeniden planlama yapıldı. Elektif Cerrahiye ikinci bir karara kadar ara verildi.
Covid-19 verileri takip edilerek bir sonraki Pandemi Kurulu Toplantısında tekrar değerlendirme yapılması. 12/04/2021 tarihine kadar planlanan ameliyatların tamamlanması.
Servislerde ve yoğun bakımlarda yatan Covid-19 pozitif ve şüpheli hastaların tedavi ve takip sürecinde hastanın primer hekiminin tavsiye niteliğinde görüş alabileceği “Covid-19 Değerlendirme Komisyonu” kurulması kararı. Hastanede alınan tedbirler, yapılan düzenlemeler, izolasyon takip çalışmaları, personel kat ve servis düzenlemeleri, hekim bazlı servis yatak sayıları gibi konularla ilgili planlamalar yapıldı.
Hastane Başhekimi Uzm Dr Mustafa Kozan, yaptığı açıklamada; Korona salgınına karşı bir dizi yeni tedbir ve önlemler aldıklarını belirtti.
Başhekim Kozan, “Dileğimiz salgının kısa süre içerinde bitmesi ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zorlu pandemi sürecinde kıymetlilerimiz olan sağlık çalışanlarımız, hasta ve hasta yakınlarımızı korumaya yönelik değerlendirme kararları alacağımız toplantılarımız devam edecektir” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji