YouTube

 • DOLAR
  %0,76
 • EURO
  %0,51
 • ALTIN
  %0,15
 • BIST
  %0,41
Yerköy Halk Eğitimi Merkezi’nde, MTSK Kursu Başarıyla Tamamlandı

Yerköy Halk Eğitimi Merkezi’nde, MTSK Kursu Başarıyla Tamamlandı

Yerköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yazılı açıklamada, Motorlu Taşıt Sürücü Kursu (MTSK) kapsamında düzenlenen 12 saatlik Hizmetiçi faaliyetinin uygulama sınavının başarıyla gerçekleştirildiğini duyurdu.

Açıklamada, “Kurumumuz bünyesinde açılan MTSK kursunun 12 saatlik Hizmetiçi faaliyetinin uygulama sınavı başarıyla gerçekleştirilmiştir. Sınavda görev alan şube müdürlerimize, eğitmenlerimize, sürücü kurslarımıza ve kursiyer arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Bu kapsamda, sınav sürecine katkı sağlayan tüm personel ve kursiyerlerin özverili çalışmaları sayesinde başarılı bir sınav süreci tamamlanmış oldu.

Yerköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, toplumun sürücü eğitimi konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğini belirtti.

MTSK kurslarına olan ilginin artarak devam etmesi, kurumun bu alandaki faaliyetlerini daha da güçlendirmesine olanak tanıyacak. Eğitim merkezinin, ileriye dönük daha birçok başarılı kurs ve sınav etkinliği düzenlemesi bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji