Yerköy Molla Hüsrev Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Yurdunda kalan öğrenciler, Kale Mahallesi Çamlık Seyir Tepesinde sosyal sorumluluk projesi kapsamında çevre temizliği yaptılar.
Yurt Müdürü Tuğrul Bozer, yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimizle birlikte temiz bir çevre, temiz bir yaşam farkındalığı oluşturmak için Yerköy Çamlık Mesire Alanında atık toplama faaliyeti gerçekleştirdik.” dedi.
Bozer, öğrencilerin bu tür faaliyetlere katılımının önemini vurgulayarak, “Öğrencilerimiz, hem çevreye katkıda bulunuyorlar hem de sorumluluk bilincini geliştiriyorlar.” ifadelerini kullandı.
Etkinlikte öğrencilere, Yurt Eğitim ve Sosyal Faaliyetler Sorumlusu Fatih Baltacı eşlik etti.