YouTube

 • DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %-0,18
 • ALTIN
  %-1,62
 • BIST
  %0,29
Yerköy’de Edebiyatın Derinliklerine Yolculuk: Prof. Dr. Halit Ertuğrul İle İlham Veren Söyleşi Heyecanı

Yerköy’de Edebiyatın Derinliklerine Yolculuk: Prof. Dr. Halit Ertuğrul İle İlham Veren Söyleşi Heyecanı

Yerköy’de Edebiyatın Derinliklerine Yolculuk: Prof. Dr. Halit Ertuğrul İle İlham Veren Söyleşi.

Yerköy Şehit İdris Aydoğdu Fen Lisesi, edebiyat tutkunları için unutulmaz bir deneyim yaşadı. Ünlü edebiyatçı Prof. Dr. Halit Ertuğrul, okulun daveti üzerine düzenlenen özel bir söyleşiye katıldı. Etkinlik, öğrenciler ve öğretmenler arasında edebiyatın derinliklerine dair ilgi çekici bir yolculuğa dönüştü.

Yerköy Şehit İdris Aydoğdu Fen Lisesi, edebiyat alanındaki uzmanı Prof. Dr. Halit Ertuğrul’u ağırladı. Etkinlik, okulun konferans salonunda öğretmenler ve öğrencilerle bir araya gelerek gerçekleşti. Prof. Dr. Ertuğrul, edebiyatın farklı yönleri üzerine değerli bilgilerini paylaşarak katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, etkinlik sonrasında yaptığı açıklamada, “Bu muazzam etkinlik için Prof. Dr. Halit Ertuğrul’a teşekkür ederim. Öğrencilere edebiyatın derinliklerini keşfetme fırsatı sunduğu için büyük bir önem taşıyor. Ertuğrul’un bilgi ve deneyimleri, öğrencilerimizin edebiyata olan ilgisini artırmada etkili olacak” dedi.

Prof. Dr. Ertuğrul’un söyleşisi, edebiyatın çeşitli boyutlarına ışık tutarak katılımcılara eğitici ve ilham verici bir deneyim yaşattı. Öğrenciler ve öğretmenler, ünlü edebiyatçının derin bilgisi karşısında büyük bir ilgi ve takdirle söyleşiyi takip etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji