YouTube

 • DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,37
 • BIST
  %-1,07
Yerköylüler iftarda bir araya geldi

Yerköylüler iftarda bir araya geldi

Yozgat Valiliği himayesinde gerçekleştirilen “Yiğitler Şehri Yozgat iftar Buluşmaları” programı Yerköy ilçesinde gerçekleşti.
Yerköy ilçesinde, Yozgat Valiliği, İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı tarafından kurulan iftar sofrasında Vali Ziya Polat, Kaymakam Mustafa Karaca ve Başkan Ferhat Yılmaz ilçe halkıyla bir araya geldiler.
İftar öncesi konuşma yapan Vali Ziya Polat, birlik, beraberlik ilçe Yozgat ve ilçelerde iftar programı düzenlediklerini söyledi.
Vali Polat konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bugün burada 13’üncü iftar soframızı Yerköy ilçemizde siz değerli hemşerilerimizle birlikte yapmanın mutluluğu yaşamaktayız. Şükürler olsun iftarımızı açtık. İftar programımıza katılarak, soframıza gönüllümüze hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Rabbim tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Rabbim Huzur içerisinde sağlık içerisinde bayrama ulaşmayı bize nasip etsin.”
Başkan Ferhat Yılmaz ise iftarın birliğe beraberliğe vesile olduğunu belirterek şu ifadelerde bulundu:
“Ramazan ayı birlik beraberlik mağfiret ayıdır. Toplum olarak birlikte yaşamanın ve paylaşmanın önemini daha iyi anladığımız, birliktelik ve yardımlaşma ayı olan Ramazan ayına ulaşmanın sevincini, ilçe halkımızla paylaşacağımız bir iftar programındayız. Bu manevi atmosferi yaşamaktan ve paylaşmaktan oldukça mutluyuz. Allah tutuğumuz oruçları kabul etsin.” dedi.
Gerçekleşen iftar programına Vali Ziya Polat, Kaymakam Mustafa Karaca, Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, Jandarma Üsteğmen Umut Mütevellioğlu, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Yelaldı, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İftar programı sonrasında, Yozgat Sanat Tiyatrosu tarafından canlandırılan ‘Çelebi Emmi” tiyatro gösterisi sahne aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE
Toknoloji