Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan’dan Yerköylü öğrencilere destek

  • Haberin Tarihi: 24 Mart 2017
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
12

Yerköy Mesleki ve Teknik Lisesi ve Başkentteki Yerköylüler Derneği, Yerköylü hemşerimiz Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan’ı makamında ziyaret ettiler.

Yerköylüler Derneği Başkanı Mesut Kaya, Yerköy Mesleki ve Teknik Lisesi başarılarına yeni başarılar eklemek için tüm kadro yarışmaya hazırlandığını ve yarışma için sponsor olan Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan’ı ziyaret ettiklerini söyledi.

Başkan Kaya konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Mayıs ayında yapılması planlanan uluslararası robot yarışmasına hazırlanan Yerköy Mesleki ve Teknik Lisesine sponsor olan Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan’ı ziyaret ederek teşekkürlerimizi iletmek istedik.  Bende Yerköy Mesleki ve Teknik Lisesinden mezun olduğum okulumun başarılarıyla gurur duyuyorum. Mayıs ayında yapılacak uluslararası arası robot yarışmasında okulumuza bu yarışmada sponsor olarak destek olacak.

Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Settar Aslan beyi, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Şube Müdürü Kadir Yılmaz, Okul Müdürü Hanifi Şahin, Müdür Yardımcısı Bilal Yatmaz ve Yerköy İlçe Spor Müdür Vekili Mehmet Kılıç bizleri  ziyaret ettiler. Öz Orman İş Sendikası Genel Başkanı  Settar Aslan bey bilim adına mücadele eden ve ülkesine hizmet edecek gençlere her zaman destek olduklarını ve olacaklarını bu gurur verici başarıya sahip çıkacağını söyledi. Şimdiden desteklerinden dolayı Sayın Genel Başkan Settar Aslan ve Öz Orman İş Sendikası’na teşekkür ederiz” dedi.

Gerçekleşen ziyaret sonrası günün anlam ve önemine dair hatıra fotoğrafı çekinildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın