Siz gönderin, biz yayınlayalım

 • DOLAR
  7,9701
  %0,41
 • EURO
  9,4633
  %0,76
 • ALTIN
  487,38
  %0,30
 • BIST
  1.191
  %-0,64
Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, terörü lanetledi

Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, terörü lanetledi

Ferhat Yılmaz, “BEYLER BU VATAN SİZE NEYLEDİ, ANLAŞILAN BESLEDİ BÜYÜTTÜ AMA ADAM EDEMEDİ.”dedi

Diyarbakır’da 13 askerin şehit edilmesinin ardından tüm Türkiye’de tepkiler çığ gibi büyürken, Türk Eğitim – Sen Yerköy Temsilcisi Ferhat Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri terörü lanetledi.

Diyarbakır’da terör örgütü PKK’nın gerçekleştirdiği hain pusuda 13 askerin şehit olduğu ve 9 askerinde yaralandığı olayı Türk Eğitim – Sen Yerköy Temsilcisi Ferhat Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri kınadı.

Türk Eğitim – Sen Yerköy Temsilcisi Ferhat Yılmaz, Diyarbakır’ın Silvan ve Kulp ilçeleri arasında 13 askerimizin şehit düşmesi Türk milletinin yüreğini dağlamış ve derin bir yasa boğmuştur.”ifadelerinde bulundu.

Yılmaz, “Diyarbakır’ın Silvan ve Kulp ilçeleri arasında, arama yapan askerlerimizi pusuya düşüren köpek sürüsü; 3’ü uzman erbaş, 10’u er olmak üzere 13 yiğidimizi daha toprağa düşürdü. Aynı saldırıda ikisi ağır olmak üzere yedi askerimiz de yaralandı.

12 Haziran Milletvekili seçimlerinden bu yana PKK çetesinin saldırılarıyla verdiğimiz şehit sayısı 24 oldu. İkisi asker üç kamu görevlisi de terör örgütü tarafından kaçırılmış durumda.

Yıllardır gencecik evlatlarımızı kurban verdiğimiz terör, her geçen gün azgınlığını ve cüretini artırarak devam ediyor. Terör örgütünün destekçisi bölücü köpekler ise üst üste kopardıkları tavizlerle her geçen zaman daha da şımarıyorlar.

Ülkemizi idare edenlerin korkak ve dirayetsiz politikaları sayesinde, Türk Devleti ve Türk Milleti her geçen gün biraz daha mevzi kaybediyor. Bölücü hainler artık gizlemedikleri heveslerini ve planlarını yüksek sesle salyalarıyla zırvalarken, Devletimizi idare sorumluluğunda olanlar, bölücü örgütün taşeronlarıyla müzakere aşkına tutulmuş durumdalar.

PKK Bir yandan askerimize polisimize, hem de gündüz gözüne hem de şehir merkezlerinde saldırırken, çocuk katili ele başı ‘Devletle mutabakat imzaladım’ diyerek deklarasyon yayınlayabiliyor.

Kardeş kanı dökülüyor zırvasıyla terörle mücadele unsurlarımızı ve azmimizi rencide eden açılımcılar gelinen vahametin başta gelen sorumlularıdır. Bu zillet sahipleri unutmasın ki: bugün zihinleri bulandırabilirsiniz, idrakleri köreltebilirsiniz; ancak tarih ve milli vicdan sizi en ağır tenkit ve tahkirle yâd edecektir.

 

“Yeter artık!”

“Bin yıllık kardeşliğimizi dibi görülmedik girdapların içerisine atıp, emperyalist güçlerin emellerine hizmet etmeyin diyerek terörü, teröristleri, onlara sahip çıkanları ve duruma seyirci kalanları hep beraber lanetliyor, Cenab-ı Hakk’a dua ederek bu pislikten, bu yüce milleti kurtarmasını dileyerek, şehitlerimize Allahtan rahmet, yakınlarına ve tüm güvenlik güçlerimize baş sağlığı dilerim.”dedi.

Haber: Yerköy Gazetesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

 1. BU KADAR YAZININ DEVAMINDA BAKIYORUMDA BİR YORUM YAPAN BİLE YOK DEMEKKİ HERKES HALİNDEN MEMNUN OLAN OLAYLAR KİMSEYİ OKADAR İLGİLENDİRMİYOR .BENDE BU YAZININ DEVAMINDA YORUM YAPMAYAN YERKÖY HALKINI ŞİDDETLE KINIYORUM

 2. ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKUM İBRAHİM KARDEŞİM KALBİNDEKİ KIRILMAYI ANLAYABİLİYORUM SÖYLEDİKLERİNDE ÇOK HAKLISIN AMA KIZARAK KÜSEREK DEİLDE TEK TEK İZAH EDEREK HALKIMIZIN TEPKİ VERMESİNİ SAĞLAYABİLİRSİN HAKIMIZIN GÖZÜ FERHAT HOCAMINDA DEDİĞİ GİBİ PSİKOLOJİK OYUNLARLA KÖRLEŞTİRİLİYOR BU AÇIK BİR GERÇEK AMA HATIRLARSAN FERHAT HOCAM DAĞLICA BASKININDAN SONRADA İSTASYON MEYDANINDA BİNLERCE KİŞİYLE TERÖRE LANET MİTİNĞİ YAPMIŞ VE ORADADA YİNE BU GÜNKİ OLDUĞU GİBİ TERÖRÜ VE YANDAŞLARINI EN AĞIR ŞEKİLDE LANETLEMİŞ VE HALKIMIZIDA KARDEŞLİĞİMİZİ BOZMAYA YÖNELİK BU OYUNLARA KARŞI KENDİ LİSANINCA UYARMIŞTI VE BEN DİYORUMKİ FERHAT HOCAM GİBİ BÜYÜKLERİMİZ VARKEN BİZLER GİBİ VATAN SEVME USTALARI VARKEN O HAİNLER ELBETTEKİ ALLAH IN İZNİYLE YENİLĞİYE UĞRAYACAKLAR VE YİNE KAZANAN KARDEŞLİK OLACAKTIR .<>>>>

 3. ağzına yüreğine kalemine sağlık ferhat bey bizde terörü lanetliyor şehit ailelerine allahtan sabır diliyoruz

 4. SLM BENDE YERKÖYLÜYÜM AMA ANKARADA İKAMET EDİYORUM FERHAT HOCAMI ŞAHSEN TANIMASANDA İSMİNİ BURALARDA DUYUYORUM TERÖR OLAYLARINA KARŞI TEPKİSİZ KALMAMASINI TAKDİRLE KARŞILIYORUM BENDE TERÖRÖ LANETLİYORUM

 5. KAHROLSUN PKK DİYORUM VE BENDE BÜTÜN TÜRK MİLLETİNE BAŞ SAĞLIĞI ŞEHİT AİLELERİNE SABIR VE ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ucuz Davetiye - Davetiye Modelleri
reklam
NÖBETCİ ECZANE