Alt yapı çalışmaları için sözleşme imzalandı

Alt yapı çalışmaları için sözleşme imzalandı
12 Eylül 2019 Perşembe - 397 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Yerköy Belediye Başkanlığı beş mahallenin alt yapı ve içme suyu çalışmaları için yüklenici firma ile sözleşmeleri imzaladı.

Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, yılladır ilçenin sorunlarından biri olan içme suyu ve kanalizasyon çalışmaları için ihale aşamasının bittiğini söyledi.

İhaleyi Kazanan firma ile sözleşmelerin imzalandığını ifade eden Başkan Yılmaz, gazetemiz muhabirine şu açıklamalarda bulundu.

“İlçemize bağlı 100. Yıl, Gençoğlu, 60 Evler, Hüyük ve Karacaşar mahallelerimizde yılladır sorun olan içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarımızın başlatılması için yapılan ihale sonucu yüklenici firma ile bugün itibari ile sözleşmelerimizi imzalamış bulunmaktayız. Bir hafta içinde yüklenici firmaya yer tahsisi yaptıktan sonra 300 gün içinde işlerin bitirilmiş bir şekilde bizlere teslim edeceklerdir. Belirtmiş olduğumuz mahallelerde alt yapı çalışmaları bittikten sonra yol ve kaldırım çalışmalarına başlayacağız.”dedi.

Sözleşme imzalama törenine Başkan Ferhat Yılmaz’ın yanı sıra Belediye Başkan yardımcıları Cemil Kaplan, Oktay Yılmaz ve yüklenici firma yetkilileri katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.